Agresywny przeciwnik

Dodano: 08/10/2017    Komentarzy:

Agresywny przeciwnik

Wysoką porażką zakończył się mecz z liderem rozgrywek Chemikiem Police. Arkonia nie potrafiła poradzić sobie z doświadczonym i agresywnie grającym przeciwnikiem.

Zespół gości, który w ubiegłym roku powinien awansować do ligi wyżej w tym roku demoluje rywali. Nowi zawodnicy Chemika, którzy zasilili szeregi przyjezdnych dają efekty. W ośmiu rozegranych spotkaniach stracili jedną bramkę strzelając trzydzieści siedem. Na tle przeciwnika Arkonia oraz cała reszta zespołów ligi okręgowej wygląda co najmniej przeciętnie, jednak jak wiemy w piłce wszystko jest możliwe. Nie tym razem, rywal grając dokładnie i agresywnie nie pozwolił gospodarzom właściwie na nic. Trzy bramki stracone w każdej odsłonie mówią same za siebie. Szkoda, że w meczu tym bezpośrednią czerwona kartkę otrzymał Dawid Langner, który bezpardonowo zaatakowany z tyłu ubiegł sędziego wymierzając karę przeciwnikowi. Tym samym nie zobaczymy go w najbliższych dwóch spotkaniach.

Arkonia Szczecin - Chemik Police 0:6 (0:3)

Grzegorz Klichowski - Szymon Kochański, Mateusz Bogdaniec, Adam Walles, Artur Paszkiewicz (46' Patryk Małek ), Dawid Langner 70', Tomasz Łaszkiewicz (46' Borys Szymański ), Mateusz Król, Kacper Kleszczyński, Patryk Rygiel (77' Mateusz Stasiak ), Filip Kosakowski

 

Komentarze