Bardzo skuteczni

Dodano: 05/09/2017    Komentarzy:

W pierwszej kolejce rozgrywek terenowego młodzika młodszego Arkonia Szczecin gościła na stadionie Jezioraka Szczecin rozgrywając mecz z gospodarzami.

Podczas niedzielnych zawodów zgromadzeni kibice mogli ujrzeć grad bramek w wykonaniu młodych arkończyków, bo padło ich razem siedemnaście. Wynik końcowy meczu 16:1 dla Arkonii Szczecin. Na ten mecz trener Rafał Sinkowski zabrał chłopców, którzy będą występować w Wojewódzkiej Lidze Młodzika, gdzie pierwszy mecz jest planowany na 9 września z Salosem Szczecin. Mecz ten miał być generalnym sprawdzianem przed WLM.

Już w pierwszej minucie Arkonia objęła prowadzenie po bramce Adama Nowickiego, a po kolejnych 15 minutach było już 5 do 0 Arkonia stwarzała sytuacje za sytuacją i do przerwy mogliśmy oglądać 8 bramek wykonaniu Arkończyków. W drugiej połowie młodzi zawodnicy z Lasku Arkońskiego próbowali nowego ustawienia z grą na dwóch obrońców i to też przyniosło rezultat w postaci kolejnych 8 bramek. Podczas 60 minut meczu zawodnicy z Załomia oddali jeden skuteczny strzał w drugiej połowie gdzie z połowy boiska obrońca Jeziorka strzelił bramkę. Był to naprawdę bardzo skuteczny mecz miejmy nadzieje że już w pierwszym meczu WLM dalej będą dalej tacy skuteczni.

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na obiekt przy ulicy. Witkiewicza najpierw o godzinie 12:30 zagrają zawodnicy z Terenowej Lidze Młodzika, a przeciwnikiem będzie Iskierka Szczecin, natomiast o 14:00 odbędzie się mecz WLM Arkonia Szczecin - Salos Szczecin.