Dopięli swego

Dodano: 11/10/2017    Komentarzy:

Dopięli swego

W sobotnie popołudnie zespół Arkonii Szczecin z rocznika 2005 podejmował kolejnego rywala w ramach ligi Młodzika Starszego. Tym razem młodzi Arkończycy zmierzyli się z rówieśnikami z Pogoni Prawobrzeże.

Pierwsza połowa spotkania nie obfitowała w sytuację bramkowe. Mecz był bardzo wyrównany, zespoły toczyły walkę w środku pola, a grę utrudniały warunki pogodowe w postaci padającego deszczu. Druga połowa przyniosła kilka ciekawych akcji po obu stronach, jednak wynik nie ulegał zmianie. W końcówce to Arkończycy pokazali charakter i dopięli swego. Na sześć minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego bramkę po podaniu Aleksandra Michałeczko zdobył Jakub Łuczak. Napastnik gospodarzy przyjmując piłkę zabrał się z nią w kierunku bramki i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi. Mimo naporu gości w ostatnich minutach wynik nie uległ już zmianie i gospodarze mogli cieszyć się z trzech punktów.

Bardzo cieszę się z tych punktów. Chłopcy pokazali charakter, mówiłem im w przerwie ze mecz jest wyrównany i wygra go drużyna, która pokaże zaangażowanie i wolę walki. Takie zwycięstwa, odniesione z wielkim trudem smakują najlepiej - powiedział trener gospodarzy Robert Kaczorowski.

Arkonia Szczecin - Pogoń Prawobrzeże 1:0 (0:0)

Stasik, Wawrowski, Cyranka, Łuczak54', Garzyński, Rudka Jakub, Fontana, Michałeczko, Pacyna, Jaskrowski,  Barciuk, Chmielewski, Wildburg,  Rudka Maciej, Roguski

Komentarze