Aktualności: Trampkarz Młodszy

Najnowsze aktualności dla drużyny: Trampkarz Młodszy

Nie odpoczywają

15 sierpień 2017 /

W ramach przygotowań do sezonu w lidze trampkarza w pierwszy dzień po obozie przygotowawczym w Słubicach zawodnicy trampkarza młodszego naszego klubu uczestniczyli w turnieju zorganizowanym przez Energetyka Junior Gryfino. Czytaj więcej [+]

Wrócili silniejsi

13 sierpień 2017 /

Trampkarze młodsi na początku drugiego miesiąca wakacji ładowali akumulatory na obozie sportowym w kompleksie sportowy słubickiego SOSIRu. Rozległy biegowy teren, hala sportowa oraz dostępność boisk pozwoliła naszym młodym zawodnikom bardzo dobrze przygotować się do rozpoczynających się rozgrywek ZZPN. Czytaj więcej [+]

Festiwal strzelecki

07 czerwiec 2017 /

Trampkarze młodsi przekonywującym zwycięstwem zakończyli bardzo udaną rundę wiosenną Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Młodszych. Okazałe zwycięstwo w niedzielne popołudnie było już piątym z rzędu a szóstym w rundzie w ośmiu spotkaniach. Arkonia dobrą postawą wygrała rundę wiosenną co należy uznać za duży sukces zespołu przy imponującym bilansie bramkowym 35-12.  Czytaj więcej [+]

Umieć wygrać

24 maj 2017 /

Po bardzo przeciętnej grze trampkarze młodsi wygrywają już czwarty kolejny ligowy pojedynek. Arkonia grając przeciwko Błoni Barwice była faworytem do zwycięstwa. Mecz od pierwszej minuty jednak lepiej rozgrywali goście, którzy grając dokładniej przejęli inicjatywę. Czytaj więcej [+]

Rycerze wiosny

09 maj 2017 /

Trampkarze młodsi nie zwalniają tempa i kontynuują swoją zwycięską passę. Trzecie zwycięstwo z rzędu tym razem nad bardzo solidnym i wyżej notowanym Salosem Szczecin pokazuje dobrą dyspozycję na wiosnę Arkończyków. Czytaj więcej [+]

Lepiej na skrzydłach

03 maj 2017 /

Kolejne zwycięstwo w rudzie wiosennej odnotowali Trampkarze młodsi. Tym razem pokonali Barlinecką AF. Wysoka wygrana bardzo cieszy zwłaszcza że po dobrej grze.  Czytaj więcej [+]

Postęp w grze

25 kwiecień 2017 /

W sobotę trampkarze młodsi gościli w Gryfinie mierząc się z miejscowym Energetykiem. Arkończycy od pierwszej minuty grając agresywnie spychając gospodarzy do głębokiej defensywy raz po raz stwarzając dogodne sytuacje. Czytaj więcej [+]

Porażka po walce

12 kwiecień 2017 /

W drugim wiosennym pojedynku Trampkarzy młodszych Arkonia po walce przegrała z wyżej notowanym rywalem z Polic 1 do 4 remisując do przerwy. Czytaj więcej [+]

Miła niespodzianka

05 kwiecień 2017 /

Już w pierwszym wiosennym pojedynku bardzo miłą niespodziankę sprawili trampkarze młodsi. Pojedynek z FASE Szczecin miał być próbą rehabilitacji za sierpniową porażkę 14:0. Czytaj więcej [+]

Dwa oblicza trampkarzy

07 marzec 2017 /

W niedzielnym Turnieju Halowym rozegranym w Międzyzdrojach Arkonia rywalizując ze starszymi kolegami 2002/03 zajęła piąte miejsce w gronie ośmiu drużyn. Czytaj więcej [+]