Finały regionalne ZZPN

Dodano: 16/06/2017    Komentarzy:

Finały regionalne ZZPN

Arkonia Szczecin w dwóch zespołach rocznika 2007 w wielkim finale kategorii Orlik E2 zajęła III i XVI miejsce w finale regionalnym turnieju rozegranego na obiektach Chemika Police przy ul. Piaskowej. W turnieju finałowym udział wzięło 16 drużyn z regionu szczecińskiego.

Jak podkreślił prezes klubu Robert Gliwa – „Dawno nie było takich sukcesów naszego klubu w rozgrywkach dziecięcych pod patronatem ZZPN, ciężka praca w klubie oraz na treningach w ostatnim czasie pod okiem trenera przynosi efekty"


Arkonia I
Czaiński, Machnacz, Piętka, Konieczyński, Tarasiewicz, Wróbel, Michałeczko, Sakowski, Majewski, Szczepankowski.

Arkonia II
Guzielak, Szpak, Gajdamowicz, Opiłowski, Kupis, Zaniewski, Woźniak, Rogalski, Durzyński, Biernat.

Gratulujemy młodym zawodnikom każdej zdobytej bramki i wywalczonych punktów oraz miejsc podczas turnieju. W turnieju finałowym udział wzięło 160 zawodników reprezentujących 16 zespołów. Wszystkim uczestnikom, a w szczególności triumfatorom serdecznie gratulujemy życząc dalszego postępu sportowego. Zwycięstwo w finale regionalnym przypadło młodym zawodnikom Salosu Szczecin, którzy w finale pokonali rówieśników z Błękitnych Stargard. Gratulacje od zespołu Arkonii 2007

DEICHMANN 2017
W niedzielnym finale miejskim nasze drużyny próbowały nawiązać walkę z starszymi kolegami w rozgrywkach turnieju Deichmann. Litwa zakończyła rozgrywki w 1/32 finału ulegając Urugwajowi, Indie w 1/16 ponosząc porażkę z Watykanem a zespół Rumunii dopiero w 1/8 po zaciętej walce musiał uznać wyższość pogromcy Indii – Watykanu. Zawodnicy Arkonii reprezentujący w rozgrywkach zespół Rumunii wraz z zespołem Brazylii jako jedyne dotarły tak wysoko w rozgrywkach starszego rocznika. Gratulacje dla wszystkich uczestników zmagań piłkarskich.

 

 

Komentarze