Końcówka przygotowań

Dodano: 10/08/2017    Komentarzy:

Końcówka przygotowań

Do inauguracji Wojewódzkiej Ligi Okręgowej pozostało dziewięć dni w trakcie których, zostanie rozegrany ostatni sparing z drużyna Starej Dąbrowy. Będzie to generalny sprawdzian przed pierwszym derbowym meczem ze Stalą Szczecin.

Podczas przygotowań, które odbywały się na własnych obiektach oprócz znanych już zawodników na treningach można było zaobserwować nowych piłkarzy oraz wychowanków, którzy wznowili zajęcia. Już w krótce dowiemy się którzy z nich zasilą szeregi pierwszego zespołu. W trakcie przygotowań zaplanowano pięć meczy kontrolnych, a cztery z nich już się odbyły, piąty zostanie rozegrany w sobotę 12 sierpnia o godzinie 15:00 w Starej Dąbrowie. Arkończycy wygrali tylko jedno spotkanie co może martwić, jednak Trener zespołu Robert Jurszo zapytany odpowiedział:

"Wyniki gier kontrolnych kompletnie mnie nie martwią, mamy zrobiony przegląd kadry. Skupialiśmy się głównie na wprowadzaniu do gry elementów trenowanych, które jednym wychodziły lepiej innym trochę gorzej. Żałuje że nie udało się wyjechać na zaplanowane zgrupowanie, ale mam nadzieje że te zimowe dojdzie do skutku"

Zawodnicy testowani:
- Mateusz Stasiak (LZS Rudniki)
- Seweryn Wrzesień (Sarmata Dobra Nowogardzka)
- Patryk Rygiel (Olimp Złocieniec)
- Grabowski Tomasz (Iskra Golczewo)
- Adam Kujawa (KS Mikrus Szadłowice)
- Dominik Kotarski (Sława Sławno)

Wznowili treningi:
- Mateusz Bogdaniec
- Łukasz Gątnicki
- Patryk Małek (powrót z wypożyczenia)

Wyniki spotkań testowych:
Gavia Choszczno - Arkonia Szczecin 6:1
VFB Gramzow - Arkonia Szczecin 2:3
Hutnik Szczecin - Arkonia Szczecin 3:1
Tanowia Tanowo - Arkonia Szczecin 2:1

Komentarze