Mistrzowie remisów

Dodano: 14/05/2018    Komentarzy:

W meczu o sześć punktów Arkonia po raz kolejny postanowiła zremisować. Tylko tak można podsumować występ podopiecznych Roberta Jurszo

Gdyby w 20 minucie spotkania wynik spotkania, brzmiał by 0:5 dla Arkoni to gospodarze nie powiedzieli by ani słowa. Wszystkie sytuacje jeden na jeden, które w tej części spotkania zostały wypracowane zostały fatalnie zmarnowane. Jak to w piłce nożnej bywa nie wykorzystane sytuacje się mszczą i w 35 minucie gospodarze objęli prowadzenie. Gapiostwo i brak zdecydowania zostało wykorzystane przez miejscowych, którzy w zamieszaniu pod bramka wykazali się większym sprytem wpychając piłke do bramki Wiśniewskiego.

Druga połowa, a zwłaszcza jej pierwsza część została rozegrana wg scenariusza pierwszej odsłony z ta różnicą że Arkończycy wykorzystali dwie sytuacje. Pierwszą z rzutu karnego po faulu na Stasiaku, wykorzystał Kosakowski. Natomiast drugi gol to przełamanie Patryka Małka, który precyzyjnie z dystansu umieścił piłke w siatce. Wydawało się że w meczu tym nie wiele sie jeszcze może wydarzyć jednak po raz kolejny brak zdecydowania i gapiostwo defensorów z lasku Arkońskiego zostało okupione utratą bramki. Wartym odnotowania z 80 minuty jest strzał z rzutu wolnego dla gospodarzy, wykonujący z wysokości około 35 mtra chuknął niczym z armaty, a piłka trafiła w słupek.

Po raz kolejny mecz zakończył się dla Arkoni remisem, którzy powoli wyrastają na fachowców w tej dziedzinie biorąc pod uwage że jest to już piąty taki wynik w rundzie rewanżowej.

Dąb Dębno - Arkonia Szczecin 2:2 (1:0)

Damian Wiśniewski- Mariusz Modliński (46' Artur Pasziewicz 88' Andrzej Kryścio), Jacek Jurczyk, Szymon Kochański, Mateusz Stasiak, Jakub Wiraszka (46' Patryk Małek 55'), Mateusz Król, Dawid Langner, Patryk Rygiel, Kacper Kleszczyński (75' Marcel Paleń), Filip Kosakowski51'