Młodsi pomogli

Dodano: 13/06/2017    Komentarzy:

Młodsi pomogli

Piłkarze trampkarza starszego Arkonii Szczecin rozegrali mecz mistrzowski z FASE Szczecin na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Witkiewicza. Sobotnia kolejka rozgrywek o mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Trampkarza ZZPN była przedostatnią w tym sezonie.

Od pierwszych minut spotkania, podopieczni trenera Macieja Majewskiego, którego w zastępstwie podczas spotkania z FASE zastępował trener Brzozowski, narzucili przeciwnikom swój styl gry. Zespół trampkarzy Arkonii, w którego składzie zobaczyliśmy pięciu zawodników młodszego rocznika, bardzo dzielnie walczył o zwycięstwo w tym prestiżowym spotkaniu. Młodsi zawodnicy bardzo dobrze zaprezentowali swoje umiejętności piłkarskie na tle starszych kolegów. Po kolejnej dobrej akcji Arkonii w pierwszej części spotkania w sytuacji sam na sam, Batosz Lejk wyprowadza Arkonię na prowadzenie. Arkończycy z ogromną determinacją i nad podziw ogromną chęcią do walki, stworzyli w tym meczu jeszcze kilka sytuacji do zdobycia gola. Druga część spotkania pokazała prawdziwe oblicze obu zespołów. Gospodarze oraz goście rzucili wszystkie siły i umiejętności na szale by zaliczyć zwycięstwo w tym meczu. O jedno trafienie lepsi okazali się goście jednak mając w pamięci wynik z poprzedniego spotkania rewanż należy zaliczyć do udanych. Dziękujemy obu zespołom za niezłe piłkarskie widowisko.

Arkonia Szczecin – Fase Szczecin 1:2 (1:1)

Sobierajski Aleksander – Trociuk Mateusz, Bogusławski Michał, Drabiak Patryk, Marcinowski Sebastian – Gregoruk Maksymilian, Chyliński Kamil, Kuśta Rafał, Cellner Grzegorz, Sierpacki Mikołaj – Lejk Bartosz19'

Rez: (zmiany lotne) Struniawski Miłosz, Kulesza Marcel, Bronowicki Jakub

Komentarze