Na tarczy

Dodano: 12/10/2017    Komentarzy:

Na tarczy

Na tarczy wrócili juniorzy starsi, którzy nie dali rady liderowi z Koszalina. Bałtyk okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem aplikując nam cztery gole.

Drugą porażkę z rzędu zanotowali nasi Arkończycy występujący w Wojewódzkiej Lidze Juniora Starszego. Tym razem nasi zawodnicy przegrali z liderem rozgrywek Bałtykiem Koszalin 4:0. Pierwsza połowa mimo straconej bramki w 5 minucie wyglądała na wyrównany pojedynek, oba zespoły miały swoje sytuacje których niestety nie udało się wykorzystać. Druga Połowa to pełna dominacja zawodników z Koszalina którzy udokumentowali swoją przewagę strzelając trzy bramki.

Bałtyk Koszalin - Arkonia Szczecin 4:0

Paczosa (70' Sobierajski), Paleń, Kraśniewicz, Wasilewski. Kryścio, Trigo, Wiraszka (50' Grgier) Szymanik' Kibitz (65' Dobbersztein)' Sobczak, Łaszkiewicz, Trigo (70' Letmański)