Nadal punktują

Dodano: 02/10/2017    Komentarzy:

W czwartym meczu z rzędu po nieszczęsnym spotkaniu w Świnoujściu pierwszy zespół cały czas punktuje. Tym razem na gościnnych występach nasi piłkarze zameldowali się w Pniewie koło Gryfina.

Już w dziewiątej minucie spotkania goście prowadzili 0:2 po trafieniach Dawida Langnera oraz Kacpra Kleszczyńskiego. Przy odrobinie lepszej dokładności można było się jeszcze pokusić o dwa trafienia jednak szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, którzy tuż przed przerwą zdobyli bramkę kontaktową. Na całe szczęście gol ten nie zrobił zbyt wielkiego wrażenia na gościach, którzy tuż po wznowieniu za sprawą Seweryna Września uzyskali dwu bramkową przewagę. Mecz był spotkaniem otwartym i obie drużyny preferowały grę ofensywna co miało odzwierciedlenie w ilości strzelonych bramek. W 68 minucie Błekit znów zdobywa bramkę kontaktową, ale podobnie jak to miało miejsce przy pierwszym trafieniu tak i tym razem Arkończycy szybko odpowiadają. Czwartego i ostatniego gola w tym dniu pakuje Filip Kosakowski, który popisał się kapitalnym strzałem z rzutu wolnego.

Błękit Pniewo - Arkonia Szczecin 2:4 (1:2)

Kamil Zieliński - Szymon Kochański, Adam Walles, Mateusz Stasiak, Artur Paszkiewicz, Tomasz Łaszkiewicz (78' Borys Szymański), Dawid Langner6', Mateusz Król, Seweryn Wrzesień 49'(72' Patryk Małek), Kacper Kleszczyński9', Filip Kosakowski77'

1 CHEMIK Police 7 6 1 0 31:1 19
2 BŁĘKITNI II Stargard 7 5 1 1 27:13 16
3 FLOTA ŚWINOUJŚCIE 7 5 0 2 31:17 15
4 ARKONIA Szczecin 7 4 2 1 13:15 14
5 Piast Chociwel 7 3 3 1 14:11 12
6 Zorza I Dobrzany 7 3 3 1 13:11 12
7 Stal Szczecin 7 3 2 2 12:9 11