Odciśnięte piętno

Dodano: 10/09/2017    Komentarzy:

Odciśnięte piętno

Czwarta kolejka ligi okręgowej mocno dała się we znaki pierwszej drużynie naszego klubu. Wprawdzie mecz rozstrzygnięty na korzyść to jednak trzeci mecz w ciągu tygodnia odcisnął swoje piętno na jakości gry.

Mecz przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy przeważali jednak brakowało pomysłu na rozerwanie dobrze broniącej się drużynie gości. Tak właściwie można podsumować pierwszą połowę. W drugiej odsłonie Arkończycy zmusili się do gry na swoim poziomie tylko przez pierwsze piętnaście minut zatrudniając bramkarza przyjezdnych do kilku poważnych interwencji. To właśnie w tym okresie meczu gospodarze udokumentowali przewagę celnym trafieniem Dawida Langnera. Jednak w 68 minucie spotkania skoncentrowani na ataku pozycyjnym popełnili błąd w ustawieniu i wybita długa piłka przez obrońców Ogniwa otworzyła drogę do bramki Grzegorza Klichowskiego, który musiał uznać wyższość strzelca. Niecałe pięć minut później bramkę zwycięską strzela Mateusz Król po składnej akcji całego zespołu. W 90 minucie goście nie wykorzystali drugiego błędu w obronie i w identycznej sytuacji tym razem Klichowski wychodzi obronną ręką,

Arkonia Szczecin - Ogniwo Babinek 2:1 (2:1)

Grzegorz Klichowski - Łukasz Gątnicki, Szymon Kochański, Jan Kaźmierczak, Artur Paszkiewicz, Dawid Langner47', Adam Walles, Kacper Kleszczyński (68' Krzysztof Kujawa), Patryk Rygiel, Mateusz Król 73', (90' Tomasz Łaszkiewicz), Filip Kosakowski (82' Patryk Małek)

Komentarze