Odparte ataki

Dodano: 07/09/2017    Komentarzy:

Odparte ataki

Piłkarze trampkarza młodszego Arkonii Szczecin rozegrali w sobotnie przedpołudnie na boisku w Koszalinie trzecią kolejkę rozgrywek o mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Trampkarza ZZPN. Młodzi zawodnicy Arkonii gościli na stadionie Gwardii Koszalin.

Od pierwszych minut spotkania, podopieczni trenera Macieja Majewskiego, zostali zaskoczeni przez młodych zawodników Gwardii agresywnym kryciem. Zespół trampkarzy Arkonii, bardzo dzielnie walczył odpierajac ataki przeciwnika i stwarzając kilka szybkich ataków na bramkę przeciwnika. Po pierwszych 30 min. Gwardia mimo przewagi w tej części meczu strzeliła tylko jednego gola, a w końcówce pierwszej części spotkania bramkę wyrównująca strzela Filip Pusz. Po analizie błędów w przerwie meczu goście rozpoczeli na nowo grę o zwycięstwo w tym prestiżowym spotkaniu, stwarzając kilka sytuacji do zdobycia gola. Arkonia wyszła na prowadzenie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W zamieszaniu podbramkowym zimną krew zachował Ptak Dawid zdobywając swojego drugiego gola w rozgrywkach. Chwila dekoncentracji w naszych szeregach i spotkanie rozpoczyna się na nowo, gdyż na tablicy mamy już 2 do 2. Ciężkie boisko zmoczone przedmeczową ulewą, powoduje że zawodnicy, obu zespółów szybko tracą siły. Trener Arkończyków wprowadzając nowych zawodników, daje sygnał do śmielszych ataków na bramkę Gwardii. Młodzi trampkarze przeprowadzają jeszcze kilka akcji z których dwie zamieniają na bramki w wykonaniu Kacpra Piotrowskiego.

Dziękujemy obu zespołom za walkę i stworzenie niezłego piłkarskiego widowiska w rozgrywkach trampkarza. Zespól w ramach akcji „pożegnanie wakacji” spędził popołudnie na kompleksie basenowym w Koszalinie. Już w najbliższa sobotę „déjà vu” w Koszalinie. Spotkanie z Bałtykiem Koszalin, na które zapraszamy wszystkich naszych kibiców.

Gwardia Koszalin - Arkonia Szczecin 2:4 (1:1)

Wiśniewski Hubert - Błaszczyk Patryk, Wierzchnicki Bastian, Ptak Damian, Pacała Jakub - Michalik Dominik, Nerć Jakub, Piotrowski Kacper, Kaczmarek Dawid, Tużnik Jakub - Pusz Filip

rez:(zmiany lotne)
Zarzycki Aleksander, Głodkowski Mateusz, Polanowski Marcel, Łuczak Jakub, Pacyna Jakub

Komentarze