Aktualności: Piłka Nożna

Najnowsze aktualności dla kategorii: Piłka Nożna

Napięty terminarz

15 sierpień 2017 /

Przez sześć dni podopieczni Tomasza Brzozowskiego ładowali akumulatory na nowy sezon na obozie w Słubicach. Na doskonałych płytach oraz bieżni tartanowej zawodnicy odbyli łącznie aż 20 jednostek o różnym natężeniu. Czytaj więcej [+]

Nie odpoczywają

15 sierpień 2017 /

W ramach przygotowań do sezonu w lidze trampkarza w pierwszy dzień po obozie przygotowawczym w Słubicach zawodnicy trampkarza młodszego naszego klubu uczestniczyli w turnieju zorganizowanym przez Energetyka Junior Gryfino. Czytaj więcej [+]

Wrócili silniejsi

13 sierpień 2017 /

Trampkarze młodsi na początku drugiego miesiąca wakacji ładowali akumulatory na obozie sportowym w kompleksie sportowy słubickiego SOSIRu. Rozległy biegowy teren, hala sportowa oraz dostępność boisk pozwoliła naszym młodym zawodnikom bardzo dobrze przygotować się do rozpoczynających się rozgrywek ZZPN. Czytaj więcej [+]

Ostatnie szlify

13 sierpień 2017 /

Meczem w Starej Dąbrowie z tamtejszą Dąbrowią seniorzy zakończyli krótkie przygotowania do nadchodzącego sezonu 2017\18. Już dziś możemy powiedzieć, że w tym roku w drużynie rewolucji nie było i w nadchodzącym sezonie na boisku zobaczymy tych samych piłkarzy. Czytaj więcej [+]

Końcówka przygotowań

10 sierpień 2017 /

Do inauguracji Wojewódzkiej Ligi Okręgowej pozostało dziewięć dni w trakcie których, zostanie rozegrany ostatni sparing z drużyna Starej Dąbrowy. Będzie to generalny sprawdzian przed pierwszym derbowym meczem ze Stalą Szczecin. Czytaj więcej [+]

Pracowity okres

09 sierpień 2017 /

Bardzo intensywnie pracują juniorzy młodsi przygotowując się do startu rozgrywek wojewódzkiej ligi. Tydzień po obozowy jest dość intensywny z uwagi na zaplanowane gry kontrolne. Czytaj więcej [+]

Słubice część II

05 sierpień 2017 /

W czwartek 04.08 obóz w Słubicach zainaugurowały roczniki 2003, 2004 i 2005. Już w pierwszym dniu nasze zespoły przeszły Testy szybkości startowej i lokomocyjnej opracowane przez Koordynatora Klubu. Czytaj więcej [+]

Karta obozowa

02 sierpień 2017 /

Zapraszamy rodziców do pobierania kart obozowych i ich sprawnego wypełniania oraz dostarczenia odpowiednim trenerom. Wypełniona karta jest niezbędna do zakwalifikowania dziecka na obóz sportowy. Czytaj więcej [+]

Wieści obozowe 2006

02 sierpień 2017 /

W ostatni weekend  lipca 12 młodych adeptów naszego klubu z rocznika 2006 wyjechało na obóz piłkarski do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Słubicach. Chłopcy trenują w świetnych warunkach i z ogromnym zaangażowaniem podchodzą do każdego treningu. Czytaj więcej [+]

Zgrupowanie JM

02 sierpień 2017 /

Zespół juniorów młodszych od soboty przebywa na zgrupowaniu  w przygranicznych Słubicach. Trener Michalczyszyn zabrał ze sobą grupę 28 zawodników, którzy przygotowują się do rozgrywek wojewódzkiej ligi juniorów.  Czytaj więcej [+]