Aktualności: Piłka Wodna

Najnowsze aktualności dla kategorii: Piłka Wodna

Mastersi mistrzami

30 czerwiec 2017 /

Po całorocznych rozgrywkach ligowych i emocjonującym turnieju finałowym w Szczecinie drużyna Arkonii Szczecin Masters zdobyła tytuł Mistrzów I Ligii Piłki Wodnej. 2 miejsce zajęła drużyna AZS Katowice, 3 Neptun Łódź, 4 Legia Warszawa. Czytaj więcej [+]

EU Nations Water Polo 2017

10 maj 2017 /

Największy turniej piłki wodnej w Polsce już w terminie 19-21.05 W Szczecinie! Wielka gratka dla wszystkich kibiców piłki wodnej i nie tylko szykuje się za niecałe dwa tygodnie w naszym mieście.  Czytaj więcej [+]

Arkonia na fali

27 marzec 2017 /

Piłkarze wodni Arkonii stracili ostatnio punkty w Poznaniu i spadli na 3. pozycję. Medal naszego zespołu jest raczej pewny, ale od mistrza Polski wymaga się obrony tytułu. Czytaj więcej [+]

Mistrz Polski pokonany

13 marzec 2017 /

W 5 kolejce Ekstraklasy drużyna Waterpolo Poznań pokonała na własnym basenie aktualnego mistrza Polski, Arkonię Szczecin. Sobotnie spotkanie w Termach Maltańskich zakończyło się w regulaminowym czasie remisem 8:8. Czytaj więcej [+]

Rozpoczynamy sezon

21 październik 2016 /

W tegorocznych rozgrywkach Ekstraklasy, której pierwszą kolejkę zaplanowano na 22 i 23 października, wystąpi ponownie 6 drużyn. Poza zespołami ze Szczecina o tytuł mistrza Polski powalczą: Czytaj więcej [+]

Arkonia mistrzem Polski!

23 maj 2016 /

Arkonia Szczecin pokonała WTS Polonię Bytom 14:5, a dzięki porażce Waterpolo Poznań z OCMER Uniwersytet Łódzki Łódź może cieszyć się z mistrzostwa Czytaj więcej [+]