Pierwsza porażka

Dodano: 13/09/2017    Komentarzy:

Porażką 1:5 zakończyło się inauguracyjne spotkanie pomiędzy zespołami Arkonii Szczecin, a Salosem Szczecin w lidze Młodzika Starszego.

Stroną dominującą od początku spotkania był zespół Salosu, jednak to Arkończycy pierwsi zagrozili bramce rywali. Po uderzeniu Kamila Wawrowskiego piłka odbiła się od poprzeczki i spadła za linią bramkową. Niestety pozbawiony pomocy sędziego liniowego sędzia główny nie zdecydował się na pokazanie na środek boiska. Po tych wydarzeniach to Salos doszedł do głosu strzelając trzy bramki, jedna po uderzeniu z daleka, dwie kolejne po rzutach rożnych. W końcówce pierwszej połowy szansę na zdobycie bramki miała Arkonia, a konkretnie Bartosz Wildburg, ale niestety jego uderzenie okazało się zbyt lekkie dla bramkarza Salosu.

Po zmianie stron spotkanie bardziej się wyrównało, jednak zespół Salosu i w tej połowie był skuteczniejszy strzelając dwa gole. Arkończycy mieli swoje szansę, ale sytuacji bramkowych nie wykorzystali Olek Brzywcy, Maximilian Garba oraz Bartek Wildburg. Dopiero w końcówce bramkarza gości udało się pokonać Kamilowi Wawrowskiemu, który pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Janie Leśniewskim.

Arkonia Szczecin - Salos Szczecin 1:5 (0:3)

Stasik, Wawrowski, Cyranka, Garzyński, Brzywcy, Dąbrowski, Wildburg, Barciuk, Chmielewski, Garba, Glinkowski, Leśniewski, Roguski.