Przełamali się

Dodano: 27/04/2017    Komentarzy:

W sobotę 15 kwietnia zespół Młodzika Młodszego rozgrywał trzecią kolejkę ligową. Przeciwnikiem był zespół Energetyka Gryfino, nasi zawodnicy po dwóch porażkach chcieli w końcu się przełamać i ta sztuka się udała.

Po słabszej pierwszej i lepszej drugiej połowie Arkończycy wygrywają pewnie 6:0, chociaż bramek mogło paść zdecydowanie więcej, okazji do zdobycia kolejnych bramek było jeszcze conajmniej kilka. Od samego początku meczu nasz zespół przejął inicjatywę, jednak brakowało dokładności, dopiero pod koniec pierwszej połowy Arkonia zdobywa dwie bramki, po ładnej akcji do pustej bramki piłkę pakuję Kuba Pacyna, a następnie Kuba Łuczak wykorzystuje dobre podanie Tymka Cyranki. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie, Arkonia atakuje, a Energetyk się broni. Prowadząc grę zawodnicy z lasku arkońskiego mają sporo sytuacji - hattricka kompletuje Kuba Pacyna, po jednej bramce dokładają Tymek Cyranka i Mateusz Chmielewski. Rówieśnicy z Gryfina starali się o honorową bramkę, jednak Michał Szczęsny nie dał się pokonać.Brawa dla zespołu za udany mecz, naszym przeciwnikom dziękujemy za spotkanie. Kolejne spotkanie Arkończycy zagrają w przyszłą sobotę o 12:30, rywalem będą Żaki Szczecin Dąbie.

Michał Szczęsny, Nikodem Barciuk, Kuba Pacyna, Mateusz Chmielewski, Kuba i Maciek Rudka, Kamil Wawrowski, Tymek Cyranka, Kuba Łuczak, Maciek Michałek, Oskar Garzyński oraz Piotr Roguski.