Runda rewanżowa

Dodano: 10/10/2017    Komentarzy:

Runda rewanżowa

Trampkarze młodsi rozpoczęli w niedzielę rundę rewanżową sezonu zasadniczego. W ósmej kolejce przeciwnikiem młodych piłkarzy był zespół rówieśników Salosu Szczecin.

Niestety zawodnicy nie powtórzyli festiwalu strzeleckiego z pierwszego spotkania i po 70 minutach ciężkich bojów oba zespoły musiały podzielić się punktami. Wynik 0 do 0 pokazał, że o zwycięstwo w meczach rewanżowych będzie bardzo trudno. Po pierwszej połowie w której lepsi byli zawodnicy Salosu, trampkarze Arkonii w drugiej odsłonie starali się nawiązać równorzędna walkę gośćmi. Dobrze dysponowany tego dnia bramkarz trampkarzy Arkonii, pewnymi interwencjami dzielnie wspierał działania obronne. W tej fazie spotkania mecz toczył się głównie w środkowej części boiska i żadna z drużyn nie mogła przypieczętować swojego zwycięstwa w tym spotkaniu. Nasz druzyna będzie musiała poszukać punktów w najbliższym niedzielnym meczu wyjazdowym z Kotwicą Kołobrzeg.

Arkonia Szczecin - Salos Szczecin 0:0

Wiśniewski Hubert – Pacała Jakub, Ptak Damian, Wierzchnicki Bastian, Głodkowski Mateusz – Błaszczyk Patryk, Tużnik Jakub, Piotrowski Kacper, Polanowski Marcel, Pacyna Jakub – Pusz Filip.

Rez: (zmiany lotne) Nerć Jakub, Michalik Dominik, Łuczak Jakub, Malkowski Jakub.

 

 

Komentarze