Siła na przyszłość

Dodano: 09/10/2017    Komentarzy:

Siła na przyszłość

Dobre spotkanie w wykonaniu Trampkarzy Starszych i żal straconej szansy na punkty. Arkonia po ubiegłotygodniowym blamażu z FASE tym razem zagrała bardzo dobre spotkanie będąc równorzędnym rywalem w starciu z liderem rozgrywek Chemikiem Police.

Pomysł na grę i dobra realizacja założeń przedmeczowych pozwoliły naszym zawodnikom mocno dać się we znali faworytowi meczu. O losach spotkania zadecydowały stałe fragmenty gry. Lepsze warunki fizyczne pozwoliły rywalom wykorzystać swój mocny atut i trzy krotnie pokonać Szcześniaka. Zanim rywal objął prowadzenie Arkończycy mieli dwie bardzo dogodne okazje na bramki niestety niewykorzystane przez Dadańskiego i Lejka. Sytuacje zemściły się w 25 minucie. Dośrodkowanie z rzutu wolnego i niepilnowany zawodnik gości głową strzela bramkę. Odpowiedź z naszej strony nadchodzi w 30 minucie. Rzut wolny z 25 metra na bramkę po atomowym strzale pod poprzeczkę zamienia Stachowiak. Niestety Chemik ponownie obejmuje prowadzenie tuż po przerwie, wykorzystując zamieszanie przy rzucie rożnym. Na kwadrans przed końcem spotkania Arkonia nie wykorzystuje dośrodkowania w pole karne, które o centymetry mija głowę Drabiaka. Niestety zamiast wyrównania pada decydujący gol dla rywala po rzucie wolnym z 18 metra, technicznym strzałem goście podwyższają rezultat. Końcówka to próby zdobycia bramki kontaktowej przez Arkonię niestety bez powodzenia. Podsumowując porażka po najlepszym meczu w tym sezonie. Była gra, były chęci, był pomysł, jednak taki jest sport, a przegrana uczy i daje siłę na przyszłość.

Arkonia Szczecin - Chemik Police 1:3 (1:1)

Szcześniak (Bober) - Stachowiak30', Bogusławski (kpt), Ślusarz, Trociuk, Synowiec, Drabiak, Woroniak, Łabrzycki, Dadański, Lejk oraz Bieńkowski, Błaszczyk, Mikula.

Komentarze