Strzelecka fantazja

Dodano: 30/08/2017    Komentarzy:

W pierwszej kolejce rozgrywek trampkarza ZZPN Arkonia Szczecin gościła na stadionie przy ul. Tenisowej rozgrywając mecz z gospodarzami obiektów – Salosem Szczecin.

Podczas niedzielnych zawodów zgromadzeni kibice mogli ujrzeć grad bramek w wykonaniu obu zespołów, bo padło ich razem trzynaście. Wynik końcowy meczu 9:4 dla Arkonii Szczecin. Jednak do przerwy na świetlnej tablicy widniał wynik 1 do 3 dla gości. Pierwsze minuty nie zapowiadały tak ofensywnego meczu w wykonaniu obu ekip, wzajemnie badanie i oczekiwanie na błąd przeciwnika trwało kilkanaście minut. Pierwszą bramkę w nowym sezonie dla zespołu trampkarzy zdobył Damian Ptak. W pierwszej połowie młodzi arkończycy podwyższyli wynik zdobywając jeszcze dwie bramki. Tuż przed przerwą zawodnicy Salosu po ładnej akcji zdobyli tak zwaną bramkę do szatni. Kilka wskazówek trenera Majewskiego w przerwie meczu przynnosi efekt już na samym początku drugiej połowy, gdzie Arkończycy strzelają dwie bramki. Wydawać sie mogło, że te gole ustaliły już wynik spotkania. Niestety jak to bywa w piłce młodzieżowej, zawodników obu ekip poniosła fantazja strzelecka i do końca spotkania ujrzeliśmy jeszcze siedem goli. Gratulacje dla obu zespołów za otwartą grę i walkę o zwycięstwo do końca.