Swój styl

Dodano: 26/09/2017    Komentarzy:

Swój styl

Podczas ostatniego weekendu orliki Arkonii Szczecin przebywały na II turnieju piłki nożnej JANTAR CHAMPION CUP 2017. Zawody w roczniku 2007 i młodsi odbyły się na Euroboisku w Kołobrzegu.

W sobotę podczas turnieju odbył się Piknik Sportowy na Zakończenie Lata. Nasi młodzi zawodnicy podczas trzydniowego pobytu mogli skorzystać z możliwości regeneracji po wyczerpujących meczach w aquaparku Milenium. Podczas sobotnich rozgrywek grupowych w systemie mecz i rewanż orliki Arkonii zapewniły sobie pierwsze miejsce w grupie i grę w niedzielnych meczach finałowych. Arkonia osiągnęła następujące wyniki:

Sobota:
Kotwica Kołobrzeg II – Arkonia Szczecin 0:14 i 1:13
Uks Chrobry Drzonowo - Arkonia Szczecin 3:3 i 0:2

Niedziela
Arkonia Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3:1
Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie 7:3

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Arkonii Szczecin – Maksymilian Wróbel. Gratulujemy młodym arkończykom sukcesu w kołobrzeskim turnieju.

Po turnieju trener prowadzący orlików – Mateusz Otto powiedział - Chłopcy pokazali się w turnieju ze znakomitej strony, grając ładną i ofensywną piłkę. W każdym ze spotkań mieliśmy pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami i byliśmy w stanie narzucić rywalom swój styl gry. Wracamy do domu zmęczeni, ale z poczuciem dobrze wykonanej pracy

 

Komentarze