Trenowali w Słubicach

Dodano: 25/01/2018    Komentarzy:

Trenowali w Słubicach

Młodzicy młodsi wrócili ze zgrupowania zimowego w Słubicach. Do hotelu leżącego na terenie Słubickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji trener Rafał Sinkowski zabrał 15 osobową kadrę zespołu.

Do dyspozycji młodzi zawodnicy mieli boisko ze sztuczną nawierzchnią oraz halę sportową. Przez tydzień podopieczni trenera Rafała mieli codziennie po cztery treningi.

Czas na obozie w głównej mierze poświęciliśmy na grach zadaniowych oraz treningach taktycznych gdzie w głównej mierze doskonaliliśmy przesuwanie się na boisku. W porannych sesjach pracowaliśmy według planu Football Lab.  Na zgrupowaniu rozegraliśmy 3 sparingi, jeden z miejscową Polonią Słubice, drugi z Stilonem Gorzów oraz młodszymi kolegami z rocznika 2007. Odnieśliśmy w nich dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Z pierwszych dwóch sparingach wygraliśmy po 6-1 po bardzo dobrej grze w obronie i skuteczności w sytuacjach stu procentowych. Natomiast w ostatnim meczu z młodszymi zawodnikami trenera Otto przegraliśmy 3-2 gdzie widać było już bardzo duże zmęczenie. - opowiada trener.

Po obozie arkończycy wrócili do normalnego cyklu treningowego w Szczecinie i już w najbliższy sobotę będą gospodarzem turnieju ARKONIA CUP 2006.

Komentarze