Trudne chwile

Dodano: 10/09/2018    Komentarzy:

Ciężki okres przeżywają seniorzy naszego klubu, czwarty mecz wyjazdowy i czwarta porażka. Tym razem w nadmorskim Rewalu.

Obserwując mecz czy też mecze w wykonaniu seniorów z pewnością nie można odmówić woli walki, chęci i zaangażowania podczas zawodów. Nie mniej jednak porażki chyba trochę odciskają piętno na naszych zawodnikach. Już w ósmej minucie spotkania Arkończycy stanęli przed możliwością strzelenia pierwszego gola, jednak nie potrafili wykorzystać sytuacji dwa na jeden. Natomiast dziesięć minut później w zamieszaniu podbramkowym gospodarze pakują piłkę do siatki tym samym ustalając wynik spotkania.

Arkończycy próbowali ze wszystkich sił odrabiać straty jednak pech, który ostatnio im towarzyszy nie odpuszcza ani na chwilę. W dogodnych sytuacjach bronił bramkarz, przestrzelaliśmy lub też piłka obijała bramkę. W pewnym momencie mecz stał się tak otwarty że wynik mógł być różny jednak pozostał niezmienny. Niestety czwarta przegrana boli jednak porażki są wkalkulowane w sport, głęboko wierzymy że pierwszy mecz u siebie odmieni drużynę.

Serdecznie zapraszamy całe środowisko piłkarskiej Arkoni na pierwszy mecz u siebie z Polonią Płoty, który już w sobotę o godzinie 11:00

Wybrzeże Rewalskie Rewal - Arkonia Szczecin 1:0

Szymański Damian - Gątnicki Łukasz, Orman Kacper, Sosna Krystian, Modliński Mariusz, Kaczmarek Amadeusz ( 60' Kleszczyński Kacper), Kosakowski Filip , Stasiak Mateusz ( 46' Małek Patryk), Rygiel Patryk Gościło Adrian, Kryścio Andrzej