Wygrali, przegrali

Dodano: 11/10/2017    Komentarzy:

Wygrali, przegrali

W lidze terenowej oraz wojewódzkiej swoje mecze rozegrali młodziki młodsze. W sobotnie popołudnie przy ulicy Witkiewicza odbyła się 5 kolejka WLM. Przeciwnikiem naszych zawodników był zespół Błękitni Stargard.

Po ostatnim zwycięstwie nad Fase Szczecin zawodnicy byli mocno zdeterminowani aby zdobyć kolejne 3 punkty. Już w siódmej minucie meczu Aleks Grycner strzelił bramkę po rajdzie prawym skrzydłem Kacpra Rykaczewskiego. Drużyna Arkonii rozgrywała dobre kombinacyjne akcje i co chwila stwarzała groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Do przerwy wynik brzmiał 6 do 0, a bramki strzelali Kacper Rykaczewski dwukrotnie, Michał Leśnik, Jan Trusiewicz i Dawid Wojciechowski bezpośrednio z rzutu rożnego.

Po przerwie drużyna Arkoni dalej atakowała dokumentując ten fakt czterema celnymi trafieniami. Na listę strzelców wpisali się Adam Nowicki, drugą bramkę strzelił Dawid Wojciechowski i hatricka skompletował Jan Trusiewicz. Po meczu należy pochwalić cały zespól za zaangażowanie, walkę i skuteczności pod bramką przeciwnika. Warto zaznaczyć debiut zawodnika rocznika 2007 Maksa Wróbla, który rozegrał bardzo dobre zawody i na pewno dostanie kolejne szansę na grę w WLM. W następnej kolejce zapowiada się hit kolejki nasi zawodnicy zagrają z Getbol Podjuchy faworytem do awansu. Mecz zostanie rozegrany na boisku w Wielgowie o godzinie 10:00 w sobotę. Wszystkich kibiców zapraszamy na ten mecz.

Malinowski, Przybylski, Jabłoński, Wojciechowski, Trusiewicz, Hamkało, Grycner, Leśnik, Rykaczewski
Rez: Wróbel, Roguski, Bagiński, Nowicki, Romanowski


W niedzielny poranek zawodnicy młodzika młodszego Arkonii rozegrali spotkanie terenowej ligi młodzika z zespołem Pogoni Szczecin. Na boisku gospodarzy spotkania – Pogoni Szczecin przy ul. Karłowicza, Arkonia Szczecin bez walki przegrała spotkanie 12 do 0 doznając bolesnej pierwszej porażki w rozgrywkach. Całe spotkanie było prowadzone przez zawodników Pogoni w bardzo szybkim tempie do którego niestety gracze Arkonii nie mogli się dostosować. Mecz z tak renomowanym przeciwnikiem oraz wynik końcowy pokazał jak dużo pracy jest przed naszymi młodymi zawodnikami.

Głodkowski , Kolenda , Piętka , Duda , Maćkowiak , Wróbel , Bagiński , Majewski , Romanowski
Rez: Danielewicz , Roguski , Nowicki , Bober , Piotrowski , Jarczak , Niemcewicz

 

 

 

Komentarze