Zgrupowanie JM

Dodano: 02/08/2017    Komentarzy:

Zgrupowanie JM

Zespół juniorów młodszych od soboty przebywa na zgrupowaniu  w przygranicznych Słubicach. Trener Michalczyszyn zabrał ze sobą grupę 28 zawodników, którzy przygotowują się do rozgrywek wojewódzkiej ligi juniorów. 

Świetnia baza treningowa służy ciężkim i wyczerpującym zajęciom a obiekty są stworzone do przyjmowania drużyn piłkarskich. Należy tu wspomnieć, iż do dyspozycji Arkonii są 4 boiska trawiaste, boisko ze sztuczną nawierzchnią, basen czy pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, masażu wirowego, jaccuzi, biczy wodnych. Trener Michalczyszyn serwuje swoim podopiecznym również zajęcia  w hali oraz siłowni. 

W trakcie pobytu w Słubicach zespół ma zaplanowane dwie gry kontrolne z juniorami starszymi naszego klubu oraz  Orłem Lubiechnia (lubuska okręgówka). 
W kadrze drużyny doszło do bardzo dużych zmian. Z ubiegłego sezonu pozostało praktycznie 8 zawodników a pozostała 20 to nowe, stare twarze.  Jest kilku chłopców z klubów zewnętrznych, którzy są testowani pod kontem przydatności do zespołu. Na dzisiaj mamy potwierdzone przyjście Sebastiana Waszyńskiego oraz Michała Białobrzeskiego z Pogoni Szczecin a w pozostałych przypadkach czas pokaże jaki obrót przybiorą sprawy. Wszyscy mamy nadzieję że zespół będzie dobrze przygotowany do rozgrywek i pokaże to już w pierwszym meczu z Salosem, na który bardzo serdecznie zapraszamy.

 

Komentarze