Zimna krew

Dodano: 12/10/2017    Komentarzy:

Zimna krew

Szalony pojedynek obfitujący w wiele bramek i sytuacji podbramkowych zaserwowali nam juniorzy młodsi w meczu II klasy.

Juniorzy młodsi występujący w II klasie juniora wygrali na własnym obiekcie z Grotem Gardno 4:3. Bramki dla naszego zespołu w tym spotkaniu strzelali Jaworski dwie, Zaku oraz Różański. Pierwsza połowa mimo sporej przewagi naszego zespołu zakończyła się jedno bramkową przewagą po strzale Oskara Jaworskiego. Natomiast druga część spotkania to już spora przewaga Arkonii, która wypracowała wiele sytuacji bramkowych z czego wykorzystała trzy. Niestety ostanie 15 minut należało do gości z Gardna, którzy postawili wszystko na jedną kartę co chwilę kontrując nasz zespół. Właśnie po takich akcjach goście strzelali bramki niebezpiecznie zbliżając się do remisu. Na szczęście młodzi Arkończycy zachowali zimną krew i dowieźli korzystny wynik do końca.

Arkonia Szczecin - Grot Gardno 4:3

Sobierajski, Ceranka, Gulczyński, Różański, Jaworski, Kuśta, Dobberstein, Zaku, Rusek (70' Stańczyk) Wylegala, Osiecki,