Aktualności: Trampkarz Starszy

Najnowsze aktualności dla drużyny: Trampkarz Starszy

Wysokie aspiracje

21 września 2017 /

W piątej kolejce rozgrywek trampkarza ZZPN zawodnicy Arkonii Szczecin podejmowali na własnym stadionie w lasku arkońskim rówieśników z zespołu Prawobrzeża Szczecin. Czytaj więcej [+]

Stracona szansa

20 września 2017 /

W piątej kolejce Wojewódzkiej Ligi Trampkarzy Starszych Arkonia podejmowała na własnym obiekcie lidera rozgrywek zespół Błękitnych Stargard. Mecz od pierwszej minuty bardzo wyrównany z szansami na gole z obu stron. Czytaj więcej [+]

Zaległa terenówka

15 września 2017 /

W środowe popołudnie młodzi trampkarze Arkonii Szczecin rozegrali zaległe spotkanie I kolejki terenowej ligi trampkarza. Przeciwnikiem naszych zawodników był zespół Victorii Przecław. Mecz został rozegrany na boisku w pod szczecińskiej miejscowości Przecław. Czytaj więcej [+]

Napięty terminarz

15 sierpnia 2017 /

Przez sześć dni podopieczni Tomasza Brzozowskiego ładowali akumulatory na nowy sezon na obozie w Słubicach. Na doskonałych płytach oraz bieżni tartanowej zawodnicy odbyli łącznie aż 20 jednostek o różnym natężeniu. Czytaj więcej [+]

Młodsi pomogli

13 czerwca 2017 /

Piłkarze trampkarza starszego Arkonii Szczecin rozegrali mecz mistrzowski z FASE Szczecin na boisku ze sztuczną murawą przy ul. Witkiewicza. Sobotnia kolejka rozgrywek o mistrzostwo Wojewódzkiej Ligi Trampkarza ZZPN była przedostatnią w tym sezonie. Czytaj więcej [+]

Dwa błędy

05 czerwca 2017 /

Trampkarze starsi wrócili z meczu wyjazdowego bez punktów i z dwoma kontuzjami. To finał potyczki z lokalna Gwardią Koszalin, która okazała się lepsza o dwa trafienia. Czytaj więcej [+]

Piłka ofensywna

01 czerwca 2017 /

Podopieczni Macieja Majewskiego występujący w wojewódzkiej lidze trampkarza podejmowali zespół Błękitnych Stargard. Niestety Arkonia Szczecin po bardzo dobrym spotkaniu musiała przełknąć gorycz porażki jedną bramką w tym meczu. Czytaj więcej [+]

Niezłe widowisko

25 maja 2017 /

Piłkarze trampkarza starszego Arkonii Szczecin rozegrali ciężki pojedynek z zespołem FA rocznika 2003. Arkonia na boisku Mosrir przy ul. Nehringa w ramach Wojewódzkiej Ligi Trampkarza ZZPN pokonała po piłkarskim horrorze zespół FA Szczecin 5 do 4. Czytaj więcej [+]

Lepszy wicelider

17 maja 2017 /

Podopieczni Macieja Majewskiego występujący w wojewódzkiej lidze trampkarza podejmowali na boisku kompleksu sportowego przy ul. Witkiewicza wicelidera rozgrywek zespół Kotwicy Kołobrzeg. Czytaj więcej [+]

Ciekawie do przerwy

09 maja 2017 /

Mecz trampkarzy starszych rozegrany w sobotni ranek na stadionie w lasku arkońskim był ciekawy tylko do przerwy. Podopieczni Macieja Majewskiego w pierwszych 35 minutach nawiązali walkę z liderem wojewódzkiej ligi trampkarza, by ostatecznie przegrać zdecydowanie całe spotkanie 0 do 5, choć do przerwy utrzymywał się wynik 0:1. Czytaj więcej [+]