Integracja

Zakończenie sezonu - Po trudach całego sezonu zawodnicy i rodzice całego klubu spotykają się na wspólnym festynie podsumowującym cały rok zmagań sportowych. Wręczane są wyróżnienia i nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników. Całodzienna impreza jest doskonałą okazją do integracji całego środowiska oraz daje możliwość wymiany doświadczeń dotyczących procesu szkoleniowego.

Turniej rodziców - raz w roku podczas obchodów międzynarodowego Dnia Dziecka swoje umiejętności mogą zaprezentować drużyny złożone z rodziców dzieci grających w naszym klubie. Każda grupa szkoleniowa wystawia swoją reprezentację złożoną z tatusiów i mam. Podczas całodziennych zmagań prowadzone są klasyfikacje - drużynowa i indywidualna, a dzieło kończy wielki finał. Wygrany nagradzany jest sprzętem sportowym, który przeznaczony jest dla dzieci trenujących w zwycięskim roczniku.

Bal Arkończyka – impreza dla ludzi związanych z naszym klubem, rodziców, trenerów, sympatyków klubu organizowana zawsze w miesiącu lutym podczas trwania karnawału. Społeczność związana z naszym klubem świetnie bawi się w lokalu zarezerwowanym tylko dla nas, bierze udział w licytacji pamiątek klubowych, loteriach fantowych. Głównym punktem każdego balu jest wręczanie wyróżnień i podziękowań za osiągnięcia sportowe oraz organizacyjne.

Dzień Dziecka - impreza w postaci festynu rodzinnego z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka podczas której społeczność Arkończyków bawi się w różnego rodzaju konkursach integracyjnych, organizowany jest turniej rodziców w piłce nożnej, wielkie ognisko, atrakcje dla dzieci typu dmuchańce, trampoliny, kule wodne. Odbywa się mianowanie najmłodszych zawodników na „Arkończyka”

 

Komentarze