Półkolonie Lato 2019

Półkolonie sportowe dla każdego
od 5 do 12 lat

Serdecznie zapraszamy na półkolonie sportowe. Niezależnie od pogody będziemy biegać, skakać, szaleć codziennie uśmiechnięci, pełni werwy i zapału. Czasem pozwolimy sobie też na odrobinę leniuchowania i odpoczynku. Obejrzymy super film albo zrobimy mały piknik na trawie. Będzie również jedzonko i napoje, a na koniec aktywnego dnia słodziutki podwieczorek. Chętnych dorosłych uprzedzamy na wstępie – impreza tylko dla dzieci.

Żeby nie tłoczyć się na jednych zajęciach podzielimy się na mniejsze grupki i zgodnie z dziennym planem zajęć będziemy uczestniczyć w kolejnych treningach przeplatanych innymi atrakcjami. Ale nie martwcie się: wszyscy będziemy się często spotykać na posiłkach. Będzie więc drugie śniadanko, pyszny obiadek oraz wspomniany już podwieczorek - niespodzianka. Zapewnimy również napoje – będzie woda mineralna i słodki napój do posiłku.

Tylko u nas, niemal w centrum miasta, wypoczniecie na zielonej trawce sportowego boiska. A gdyby padało uciekniemy przed deszczem do sal będziemy kontynuować nasze zajęcia i zabawy. Nikt nie ma dla Was tyle przestrzeni, zieleni i świeżego powietrza co my! Czekamy na Was drogie dzieciaki przez cały lipiec i sierpień. Nie siedźcie w domu, nie nudźcie się! Z nami Wasze wakacje będą najlepsze!

Pełne wyżywienie. W ciągu dnia owoce i desery oraz napoje bez ograniczeń

ZAPISY I INFORMACJE tel: 501 298 775


Piłkarska przygoda:

Czyli zgrupowanie małych piłkarzy trwające od poniedziałku do piątku. Spróbujemy swoich sił zarówno na boiskach z trawa naturalną, trawą syntetyczną. Jak na prawdziwym obozie piłkarskim trener z licencją Polskiego Związku Piłki Nożnej będzie uczył, szkolił i bawił się z piłkarzami. Będziemy kładli nacisk na umiejętności techniczne, zasady współpracy na boisku jak i poza nim, nauczymy się współpracować w grupie, poznamy podstawy taktyki, dowiemy do czego potrzebna jest rozgrzewka i oczywiście bezwzględnie przestrzegać będziemy zasad Fair Play.

 


Odwiedzi nas ratownik medyczny, który pokaże nam zasady zachowania w przypadku kontuzji oraz innych zdarzeń zagrażających zdrowiu. Będzie też miejsce na dużo dobrej zabawy na placu zabaw i wielkich trenach zielonych gdzie znajdziemy dmuchańce, baseny, trampoliny, kule wodne. W naszej kawiarni pogramy w piłkarzyki, ping ponga gry planszowe albo Play Station. Dodatkowo wybierzemy się na Kąpielisko Arkonka, pozwiedzamy Las Arkoński pobawimy się w podchody, a na koniec namalujemy nasze półkolonie. Na koniec każdy przejdzie prawdziwy chrzest na piłkarza i otrzyma certyfikat ukończenia naszego zgrupowania. Podczas półkolonii planowane jest wyjście w zalezności od wyboru uczestników do: Muzeum techniki, Bowling, kino

 

Tu zgłosisz dziecko >>> arkonia@arkonia.szczecin.pl lub 501 298 775
Tu pobierzesz >>> kartę półkolonisty <<<

 

Plan dnia - zajęcia na obiektach KS Arkonia Szczecin ul. Arkońska (stadion)
Turnusy od poniedziałku do piątku 7:00 - 16:00
Śniadanie, obiad, napoje
Grupy max 15 osobowe
pierwszy turnus - 24 czerwca
ostatni turnus - 26 sierpnia
Koszt turnusu 350 zł

Komentarze