10 punktów

Dodano: 09/04/2018    Komentarzy:

10 punktów

Rozgrywki ligowe Orlika Młodszego w grupie B czas zacząć. W niedzielę odbyła się inaugurująca wiosenna kolejka rozgrywek ZZPN rocznika 2008 w grupie B.

Na stadionie w Gryfinie zmierzyły się zespoły: Arkonii Szczecin, Pogoni Prawobrzeże, Salosu Szczecin, Akademii Mistrzów Futbolu oraz gospodarzy Energetyka Gryfino. Pogoda piękna, boisko ze sztuczna nawierzchnia i orzeźwiajacy wiatr sprawiły, że grało się przyjemnie. Arkończycy rozegrali cztery spotkania pod rząd.

W ostatnim meczu widoczny już był brak sił. Nasi zawodnicy od pierwszego gwizdka zaprezentowali niezły futbol, konsekwentnie realizując założenia. Pewna gra w defensywie w połączeniu z dobrą postawa bramkarza sprawiły, że straciliśmy tylko dwie bramki. W ofensywie momentami brakowało szybszej decyzji i precyzji, ale ogólnie można pochwalić naszych zawodników. 10 punktów zdobytych, na co złożyły się trzy zwycięstwa i jeden remis to wynik bardzo dobry, szczególnie, ze w rundzie jesiennej tyle punktów mieliśmy po rozegraniu 3 kolejek ligowych! - opowiada podekscytowany trener Rafał Strugarek

Arkonia Szczecin II - Energetyk I Gryfino 2;0
Arkonia Szczecin II - Salos I Szczecin 3:2
Arkonia Szczecin II - AMF Szczecin 6:0
Arkonia Szczecin II - Pogon Prawobrzeże 0:0

Szpaler Wojtek - Dawidowicz Mateusz, Kowalonek Adam, Kujawa Mateo, Niemcewicz Piotr, Zelichowski Marcel, Piotrowski Olek, Mackowiak Tymek, Chmielewski Filip oraz Bielski Wojtek.

Komentarze