Kontakt

Klub Sportowy Arkonia 
Ul. Arkońska (Stadion) 
71-245 Szczecin 
Nip 851-00-16-754

UP Szczecin 43 
Skr. Poczt. 19 

Data rejestracji firmy w KRS: 2001-08-28 
Data podpisania umowy lub statutu: 1993-04-01
 
KRS 0000021754
Konto klubowe główne: 251940 1076 3062 2317 0002 0000

Prezes klubu - Robert Gliwa tel: 501 298 775 arkonia@arkonia.szczecin.pl
Dyrektor klubu - Tomasz Brzozowski tel: 533 838 489 dyrektor@arkonia.szczecin.pl

Trenerzy piłka nożna

I zespół seniorzy - Tomasz Brzozowski
tel: +48 533 838 489 email: tbrzozowski@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku -

A1 juniorzy starsi - Krzysztof Sobieszczuk
tel: +48 794 150 254 email: ksobieszczuk@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku - 71 1940 1076 3062 2317 0007 0000

B1 juniorzy młodsi - Maciej Majewski
tel: +48 506 136 289 email: mmajewski@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku - 24 1940 1076 3062 2317 0004 0000

B2 juniorzy młodsi - Piotr Czekaj
tel: +48 604 933 631 email: pczekaj@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku - 74 1940 1076 3062 2317 0001 0000

C1 trampkarz starszy rocznik 2007 - Tomasz Brzozowski
tel: +48 533 838 489 email: tbrzozowski@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku - 72 1940 1076 3062 2317 0005 0000

C2 trampkarz młodszy rocznik 2008 - Paweł Rozpondek 
tel: +48 508 107 415 email: prozpondek@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku -  70 1940 1076 3062 2317 0009 0000

D1 Młodzik starszy rocznik 2009 - Sebastian Rzymski
tel: +48 508 890 181 email: srzymski@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku -  21 1940 1076 3062 2317 0010 0000

D2 Młodzik młodszy rocznik 2010 - Rafał Sinkowski
tel: +48 518 673 308 email: rsinkowski@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku - 69 1940 1076 3062 2317 0011 0000

E1 Orlik starszy 2011 - Marcin Sapiński
tel: +48 784 602 284  email: msapinski@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku - 73 1940 1076 3062 2317 0003 0000

E2 Orlik młodszy 2012 - Marcin Ziółkowski
tel: +48 530 082 947 email: mziolkowski@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku - 68 1940 1076 3062 2317 0013 0000

F1 Żaki 2013 - Marcin Ziółkowski
tel: +48 530 082 947 email: mziolkowski@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku - 66 1940 1076 3062 2317 0017 0000

G1 Skrzaty 2014 - Piotr Wójcik
tel: +48 601 277 497 email: pwojcik@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku - 19 1940 1076 3062 2317 0014 0000

G2 grupa naborowa 2015, 2016, 2017 - Krzysztof Iwanów
tel: +48 600 115 344 email: kiwanow@arkonia.szczecin.pl
Numer rachunku - 18 1940 1076 3062 2317 0016 0000

Kierownik sekcji Piłka Wodna
- Andrzej Zabdyr tel: +48 502 140 640

Trenerzy piłka wodna

seniorzy
juniorzy
juniorzy młodsi
młodzicy
grupa naborowa