Bezwzględna pika

Dodano: 26/03/2019    Komentarzy:

Bezwzględna pika

Juniorzy młodsi w swoim meczu mistrzowskim ulegli lokalnemu rywalowi Pogonii Szczecin trzy do zera. Sam przebieg meczu nie wskazywał na to by spotkanie zakończyło się takim rezultatem.

Bardzo dobra i pewna gra do 60 minuty cieszyła trenera, Arkonia miała sytuacje bramkowe. Dodatkowo czerwona kartka szybko otrzymana przez bramkarza rywala wydawać się mogło ustawiła to spotkanie. Jednak błędy, które Arkonia zaczeła popełniać w końcowej fazie gry spowodowały porażkę i stratę trzech punktów. Rozżalony trener Brzozowski po meczu powiedział -

"Niewytłumaczalny błąd naszego stopera w konsekwencji sprawił stratę pewnych punktów. Jeden błąd spowodował konieczność odkrycia i narażenie się na kontry, które klasowy zespół Pogonii bezlitośnie wykorzystał. Mecz do feralnej bramki rozgrywany bardzo dobrze. Taktyka pod rywala dobrze realizowana zabrakło do szczęścia bramki w dogodnych sytuacjach. Podsumowując stracona szansa na punkty z Pogonią bardzo boli, gdyż rzadko się zdarza, że to my z takim rywalem kontrolujemy grę i mamy wszystko w swoich nogach. Niestety piłka jest bezwzględna i karci za każdy błąd,a taki zobaczyliśmy w 60 minucie"

Arkonia Szczecin - AP Pogoń Szczecin 0:3 (0:0)

Sobierajski (85' Piekutowski) - Trociuk, Stańczyk, Zieliński (74' Gulczyński), Bogusławski, Struniawski (74' Gajos), Chyliński, Kulesza (46' Drabiak), Kuśta (79' Woroniak), Marcinowski (63' Lejk), Gwóźdź.

Komentarze