Colloseum Cup

Dodano: 24/01/2018    Komentarzy:

Colloseum Cup

W trakcie obozu zimowego w Słubicach zawodnicy trampkarza Arkonii Szczecin rocznika 2004, rozegrali turniej piłkarski Colloseum Cup dla rocznika 2003 na dużym boisku ze sztuczną trawą miejscowego ośrodka SOSIR .

 Podczas trzydniowych zmagań Arkonia rozegrała cztery spotkania w pełnym wymiarze czasowy dla grup trampkarza. Przeciwnikami w rozgrywkach grupowych  piątkowo - sobotnich zmagań  były zespoły Celulozy Kostrzyn, Gwiazdy Bydgoszcz, Czarni Witnica. Nasz zespół uplasował na III miejscu w grupie A słubickiego turnieju. W drugiej grupie rywalizowały zespoły: Arkonia 2003 Szczecin, Polonia Słubice, Ilianka Rzepin, Falubaz Zielona Góra.

Wyniki grupowe trampkarzy:
Arkonia Szczecin – Celuloza Kostrzyn  0-3
Arkonia Szczecin – Gwiazda Bydgoszcz 4-0
Arkonia Szczecin – Czarni Witnica 1-4
 
Po rozgrywkach grupowych w ostatnim meczu o miejsce  V  w turnieju zespół trampkarzy młodszych Arkonii Szczecin przegrał z zespołem Ilianki Rzepin 1-3 i ostatecznie zajął szóstą lokatę.

Kolejność  trzydniowych zmagań:
1. Celuloza Kostrzyn
2. Falubaz Zielona Góra
3. Arkonia 2003 Szczecin
4. Czarni Witnica
5. Ilianka Rzepin
6. Arkonia 2004 Szczecin
7. Gwiazda Bydgoszcz
8. Polonia Słubic

Zawodnicy trampkarza młodszego podczas turnieju zaprezentowali dojrzały futbol, niestety zderzając się z przewagą fizyczną przeciwników. Nabyte doświadczenie podczas gier ze  starszymi zawodnikami z pewnością da zespołowi mentalne przygotowanie do rundy wiosennej. Po turnieju cały zespół udał się na regenerację do aquaparku w Zielonej Górze.

Komentarze