Czwarty remis

Dodano: 07/05/2018    Komentarzy:

Czwarty remis

W majówkowym meczu na szczycie dla układu tabeli w środkowej strefie pomiędzy Arkonia , a Mierzynem zakończył się bramkowym remisem.

Po raz kolejny Arkonia nie potrafi postawić kropki nad i. Z przebiegu całego spotkania piłkarze z lasku arkońskiego można by powiedzieć zasłuzyli na trzy punkty, jednak w piłce nożnej chodzi o zdobywanie goli. Sztuka ta jak się okazało po 90 minutach udała się obu drużynom. W pierwszej połowie za sprawą Patryka Rygla, a w drugiej goście pokusili się o znalezienie dla piłki drogi do siatki. Tak więc po raz czwarty w rundzie wiosennej Arkonia remisuje, sprawiając sobie jak i kibicom zawód. Wprawdzie w końcówce spotkania oba zespoły postawiły wszystko na jedną kartę rzucając wszystkie siły do ataku, to jedni i drudzy nie wykorzystali swoich stu procentowych szans.

Arkonia Szczecin - Mierzynianka Mierzyn 1:1 (1:0)

Damian Wiśniewski- Mariusz Modliński, Szymon Kochański, Mateusz Stasiak, Artur Paszkiewicz (50' Jakub Wiraszka), Mateusz Król, Dawid Langner, Patryk Rygiel21', Kacper Kleszczyński, Filip Kosakowski, Patryk Małek (75' Marcel Paleń)

Komentarze