Było blisko

Dodano: 28/05/2018    Komentarzy:

Było blisko

Nie udało się osiągnąć siódmego remisu, chodź trzeba przyznać że było blisko. Mecz rozgrywany w wysokiej temperaturze na sztucznej nawierzchni z pewnością nie pomagał obu drużynom.

Widać że oba kluby mocno stawiają na młodzież przy wsparciu doświadczonych zawodników. Gospodarze wystawili siedmiu młodzieżowców w pierwszym składzie natomiast trener Arkonii Robert Jurszo na plac boju posłał sześciu. Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych, ale skuteczniejsi o jedno trafienie okazali się gospodarze. Uczciwie należy przyznać, że to zwycięstwo należało się świeżo upieczonym czwarto ligowcom ze Stargardu, którzy w przekroju całego spotkania byli drużyną lepszą. Nie mniej jednak cieszą aż cztery strzelone bramki przez piłkarzy z lasku arkońskiego, którzy w ostatnim okresie mieli z tym poważny problem. Chyba należy przyjąć to za dobry prognostyk przed nadchodzącymi ostatnimi trzema kolejkami, które zadecydują o ostatecznym miejscu w ligowej tabeli naszego zespołu.

Błekitni Stargard - Arkonia Szczecin 5:4 (2:0)

Damian Wiśniewski - Mariusz Modliński (65' Andrzej Kryścio), Szymon Kochański, Mateusz Stasiak, Jakub Wiraszka, Tomasz Łaszkiewicz77, Dawid Langner86, Patryk Rygiel, Kacper Kleszczyński, Filip Kosakowski 5167, Patryk Małek (60' Marcel Paleń)

Komentarze