Gavia Cup skarzatów

Dodano: 05/02/2018    Komentarzy:

Gavia Cup skarzatów

W sobotę 03.02 odbył się turniej skrzatów rocznika 2011 w Choszcznie w lokalnej hali sportowej przy ul. Bolesława Chrobrego. Dla kilku Arkończyków był to pierwszy dotychczasowy turniej w ich młodej karierze.

Mimo to, chłopcy spisali się naprawdę bardzo dobrze szczególnie jeżeli weźmie się pod uwagę fakt, że niektóre drużyny przyjechały tutaj najlepszymi zespołami i wysoko zawiesiły poprzeczkę. Determinacja i walka na boisku dały im 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki. Bardzo cieszy fakt, że dzieci chciały ciągle grać nie dając spokoju trenerowi na ławce rezerwowych. Widać było, że każda minuta spędzona na boisku sprawia im wiele radości.  

Wyniki prezentowały się następująco:
Arkonia - R-Football 3:1
Arkonia - ISF Barlinek 0:4
Arkonia - Stilon Gorzów 1:4
Arkonia - Błękitni 3:3
Arkonia - Gavia Messi 2:5
Arkonia - Gavia Lewandowski 3:1
Arkonia - Football Factory 0:9

Należy też napomnieć, że organizacja turnieju była naprawdę na bardzo dobrym poziomie. Każdy zespół zagrał 7 meczy po 15 minut, co łącznie daje 105minut gry. Sam turniej nie potrwał jednak długo zaczynając o 9.00, zakończył się chwilę po 14.00. Organizatorzy zapewnili również dla każdego zespołu poczęstunek oraz nagrody w postaci medali, pucharu i piłki. Sam trener Piotr Lewandowski ma nadzieję odwiedzić Choszczno również za rok.

Skład:  Kamionka Błażej, Marciszak Sebastian, Kazimierczyk Filip, Janta-Lipiński Mikołaj, Rafalski Piotr, Dombrowski Szymon, Adamczyk Krzysztof, Psarski Paweł, Buszkiewicz Jakub

Komentarze