Kilka zmian

Dodano: 07/02/2018    Komentarzy:

Kilka zmian

Zespół juniorów młodszych od soboty przebywał na zgrupowaniu w przygranicznych Słubicach.

Trener Michalczyszyn zabrał ze sobą grupę 28 zawodników, którzy przygotowują się do rozgrywek wojewódzkiej ligi juniorów. Świetnia baza treningowa służy ciężkim i wyczerpującym zajęciom a obiekty są stworzone do przyjmowania drużyn piłkarskich.

Należy tu wspomnieć, iż do dyspozycji Arkonii są 4 boiska trawiaste, boisko ze sztuczną nawierzchnią, basen czy pełna odnowa biologiczna w postaci sauny, masażu wirowego, jaccuzi, biczy wodnych. Trener Michalczyszyn serwował swoim podopiecznym również zajęcia w hali oraz siłowni. W trakcie pobytu w Słubicach zespół rozegrał dwie gry kontrolne z juniorami starszymi naszego klubu oraz Orłem Lubiechnia (lubuska okręgówka).

W kadrze drużyny doszło do bardzo dużych zmian. Z ubiegłego sezonu pozostało praktycznie 8 zawodników, a pozostała 20 to nowe, stare twarze. Jest kilku chłopców z klubów zewnętrznych, którzy są testowani pod kontem przydatności do zespołu. Na dzisiaj mamy potwierdzone przyjście Sebastiana Waszyńskiego oraz Michała Białobrzeskiego z Pogoni Szczecin w pozostałych przypadkach czas pokaże jaki obrót przybiorą sprawy. Wszyscy mamy nadzieję że zespół będzie dobrze przygotowany do rozgrywek i pokaże to już w pierwszym meczu z Salosem, na który bardzo serdecznie zapraszamy.
 

Komentarze