Krosno Cup

Dodano: 10/01/2019    Komentarzy:

Krosno Cup

Arkonia Szczecin U-13 w dniach 4-6 stycznia na PROFBUD Arenie w Krośnie miała okazję uczestniczyć w pierwszym z sześciu zaplanowanych zimowych turniejów Orlen Beniaminek Krosno Cup. W tej kategorii najlepsza okazała się drużyna Legii Warszawa, która w decydującym starciu pokonała 2:1 Kadrę Podkarpacia.

Całość rozpoczęła się w piątek o godz. 18:00. Przez trzy dni mogliśmy oglądać: Motor Lublin, Semp Warszawa, Pogoń Szczecin, Legię Warszawę, Beniaminka Krosno, Fablok Chrzanów, AP Limanovie, Talent Warszawę, Jaguara Gdańsk, Kadrę Podkarpacia i Arkonie Szczecin. Tytułu wywalczonego przed rokiem broniła drużyna z Chrzanowa, która w ostatnim czasie zrobiła niemałą furorę na turnieju w Gdańsku. Dwanaście zespołów podzielono na dwie grupy, grano na całym boisku po 25 minut.

Podopieczni Tomasza Brzozowskiego ostatecznie zajęli 10 miejsce. Zimowe turnieje Orlen Beniaminek Krosno Cup, gromadzą najlepsze zespoły nie tylko z kraju, ale i zagranicy. Niepowtarzalna atmosfera, która panuje w Krośnie, dodaje wyrazistego smaku całej otoczce. Słowa uznania należą się organizatorom. Paweł Tomkiewicz i Grzegorz Raus zrobili kawał dobrej roboty, ale nie można zapominać o całej społeczności Beniaminka. To dopiero początek zimowych emocji podczas Orlen Beniaminek Krosno Cup. Do rozegrania zostało jeszcze pięć turniejów w młodszych kategoriach wiekowych. Najbliższy już w ten weekend, gdzie zmierzą się zawodnicy z rocznika 2007, także Arkonia Szczecin.

MECZE GRUPOWE
TABELA GRUPOWA

Komentarze