Młodzież do rezerwy

Dodano: 07/06/2017    Komentarzy:

Młodzież do rezerwy

W meczu 21 kolejki A-klasy w bardzo młodym składzie rezerwiści pierwszego zespołu ulegli wiceliderowi z Goleniowa 4 do 0. Mecz w długich okresach bardzo wyrównany, a gra naszej młodej drużyny z wieloma debiutantami mogła się podobać.

Akcja za akcję i długo wynik był remisowy. Niestety tuż przed przerwą rzut wolny kończy się rykoszetem i piłka wpada do bramki. Agresywna gra odbiła się w drugiej połowie. Silniejszy fizycznie rywal szybko strzelił dwie bramki i ułożył sobie całe zawody. Arkonia ambitnie grająca nie odpuszczała i po niezłym meczu choć przegrała ostatecznie 4 do 0 to pokazała dobrą piłkę. Na wyróznienie zasłużył popisujący się wieloma dobrymi interwencjami Zieliński oraz Łaszkiewicz z Sobierajem, którzy zagrali w wielu momentach jak rutyniarze. Debiut w piłce seniorskiej zanotowali Stawniczy, Grygier zawodnicy zespołu LWJM oraz Korzec z zespołu juniorów Trenera Sobieszczuka.

Center MD Goleniów - Arkonia II Szczecin 4 - 0 (1 - 0)

Zieliński - Kryścio, Łaszkiewicz, Stawniczy, Cisek, Gajewski (65' Korzec), Sobieraj, Niezabitowski, Oskroba, Stankiewicz (46' Tałanow), Grygier.

 

Komentarze