Niedziela z Białymi

Dodano: 14/04/2018    Komentarzy:

Niedziela z Białymi

Klub Biali Sądów powstał w latach 70-tych XX wieku, a później został reaktywowany w 2012 roku. Sądów to wieś w Polsce położona w województwie zachodniopomorskim powiat Stargard.

Jest to kolejny przeciwnik Arkonii, który obecnie zamyka ligową tabelę Wojewódzkiej ligi okręgowej. Co ciekawe, w tej rundzie Biali zagrali tylko jedno spotkanie, wygrywając u siebie z Iskrą Golczewo aż 5:0. Nasz rywal miał również dobrą końcówkę w rundzie jesiennej, wygrywając 3 z 4 ostatnich spotkań. Ciężko powiedzieć na co stać naszego przeciwnika. Z jednej strony rozegrali tylko jedno spotkanie na wiosnę i mają mało meczów o stawkę. Z drugiej są wypoczęci i na pewno chcą opuścić ostatnie miejsce w tabeli. Potencjał Białych nie jest do końca jasny.

Arkonia zaś jest w środku stawki, ale musi uważać, żeby nie spaść niżej w tabeli. Drużyna ma swoje problemy. Nie stwarza zbyt wielu okazji strzeleckich. W grze brakuje pomysłu i jakości, a dorobek w tej rundzie, to tylko dwa punkty w pięciu spotkaniach. Mamy nadzieję, że Arkonia w końcu zagra lepsze spotkanie i sięgnie po pierwsze trzy punkty na wiosnę. Początek meczu w Sądowie niedziela godzina 15:00.

Paweł Reichelt

Komentarze