Ósme zwycięstwo seniorów

Dodano: 07/11/2022    Komentarzy:

Ósme zwycięstwo seniorów

W sobotnie przedpołudnie na obiekcie przy Witkiewicza w Szczecinie Arkonia Szczecin zmierzyła się z Orłem Grzędzice w ramach XIII kolejki spotkań Klasy Okręgowej. Gospodarze zwyciężyli zdobywając trzy bramki i nie tracąc żadnej. Przebieg spotkania skomentował Trener zespołu seniorów - Mateusz Otto:

"Praktycznie całe spotkanie było pod naszą kontrolą. Udało nam się zepchnąć rywala do bardzo niskiej defensywy, jednak do pewnego momentu ciężko było nam sforsować szczelnie ustawioną drużynę przeciwną. Udało się to tuż przed przerwą za sprawą indywidualnego rajdu Eryka Dobbersteina, co pozwoliło nam nabrać wiatru w żagle. W drugiej części meczu obraz gry się nie zmienił, a nasz zespół dążył do strzelenia kolejnych goli. Spora ilość wykreowanych sytuacji w drugiej połowie, zaowocowała zdobyciem kolejnych bramek po składnych akcjach całego zespołu. Cieszymy się z powrotu na zwycięską ścieżkę i pracujemy dalej, aby zakończyć tę rundę w jak najlepszym stylu." 

Przed Arkończykami zostały zostały jeszcze trzy spotkania w tym roku. W lidze zagramy teraz na wyjeździe w Babinku, następnie zakończymy rundę domowym meczem z Kastą Majowe, a pod koniec listopada również w roli gospodarza podejmiemy lidera Kipsta IV Ligi zachodniopomorskiej - Flotę Świnoujście.

1:0 - 39' - Dobberstein
2:0 - 79' - Gościło
3:0 - 90' - Zarzycki

Arkonia: Malanowski (86' Chomątek) - Pacyna (57' Piotrowski), Siudek, Jaśkiel (81' Głodkowski), Pawłowski, Górski (83' Leśniewski), Dobberstein, Skuratowski, Michałeczko (66' Kaczmarek), Gościło, Bachmatiuk (66' Zarzycki)

Komentarze