Aktualności: Piłka Wodna

Najnowsze aktualności dla kategorii: Piłka Wodna

Powołania w piłce wodnej

13 października 2020 /

Nasi dwaj Waterpoliści otrzymali powołania do Reprezentacji Polski. Bramkarz Maciej Borkowski oraz obrotowy Michał Rakoczy. Czytaj więcej [+]

Rusza ekstraklasa

08 października 2020 /

Arkonia Szczecin Waterpolo Team rozpoczyna swoje zmagania w ramach Ekstraklasy. Pierwszym przeciwnikiem jest utytułowana drużyna ŁSTW OCMER Łódź Czytaj więcej [+]

Skok do wody

17 września 2020 /

Z początkiem września do nowego sezonu przystąpili piłkarze wodni naszego klubu we wszystkich kategoriach wiekowych. Czytaj więcej [+]

Nabór piłka wodna

01 września 2020 /

Zapraszamy już od 01.09. - najlepsze obiekty, - basen Floating Arena, - doświadczona kadra trenerów, - elementy piłki wodnej Czytaj więcej [+]

Żegnaj legendo

23 maja 2020 /

Z żalem zawiadamiamy, że Zmarł Józef Kodłubaj. Legenda polskiej piłki wodnej, wybitny zawodnik, trener, Reprezentant Polski, wielokrotny Mistrz Polski jak i zdobywca Pucharu Polski, twórca piłki wodnej w Arkonii, wychowawca setek zawodników. Czytaj więcej [+]

2 x 3 punkty

25 lutego 2019 /

Udany weekend dla naszej drużyny. Piłkarze wodni Arkonii Szczecin wygrali oba mecze w VI kolejce ekstraklasy polskiej piłki wodnej. Czytaj więcej [+]

Runda rewanżowa

19 lutego 2019 /

Po ponad dwu miesięcznej przerwie rozpoczynamy drugą połowę sezonu Ekstraklasy polskiej piłki wodnej Czytaj więcej [+]

Final Four

25 stycznia 2019 /

Już w ten weekend nasz zespół weźmie udział w Pucharze Polski, gdzie w półfinale zmierzy się z gospodarzami turnieju ŁSTW Ocmer. Czytaj więcej [+]

Alfa pokonana

19 stycznia 2019 /

Nasz zespół wygrywa mecz eliminacyjny do pucharu polski z Alfą Gorzów wynikiem 9:5. Na szczególną uwagę zasługuje Michał Diakonów grający trener, który popisał się fenomenalnymi paradami na bramce oraz Bartosz Szymański zdobywca 4 bramek. Czytaj więcej [+]

Puchar z Alfą

16 stycznia 2019 /

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców piłki wodnej w najbliższą sobotę na trybuny basenu Floating Arena. Piłkarze wodni Arkonii w meczu eliminacyjnym do finałów Pucharu Polski podejmą drużynę Alfy Gorzów wstęp na basen jest wolny. Sobota 19.01.2019 godzina 18:30 Czytaj więcej [+]