Plażowe granie

Dodano: 08/04/2018    Komentarzy:

Plażowe granie

W piątej kolejce rundy rewanżowej Arkończycy w trakcie meczu zaznali trochę promieni słonecznych i poczuli się jak na plaży.

Taką też piłkę postanowili zaprezentować, co skwapliwie wykorzystali przyjezdni którzy zainkasowali trzy punkty. Mecz nie porywał, ślamazarne tempo, spóźnione reakcje, brak strzałów na bramkę to charakterystyka tego meczu. Rywal wprawdzie nie wyglądał dużo lepiej, jednak potrafił dochodzić do sytuacji strzeleckich. W 30 minucie spotkania głupio stracona piłka w środkowej części boiska zakończyła się dla Arkonii utratą pierwszego gola. W drugiej odsłonie obraz gry niewiele się zmienił. Zaspani zawodnicy z lasku arkońskiego pozwolili sobie strzelić drugą bramkę po rzucie rożnym, a była to końcowa faza meczu. Tym samym goście wywieźli bezcenne punkty z Arkońskiej, rewanżując się za spotkanie z pierwszej rundy.

Arkonia Szczecin - Wybrzeże Rewalskie Rewal 0:2 (0:1)

Damian Wiśniewski - Michał Bachmatiuk (77' Andrzej Kryścio), Mateusz Stasiak, Szymon Kochański, Artur Paszkiewicz (46' Patryk Małek), Przemysław Gracz, Łaszkiewicz, Kacper Kleszczyński (77' Marcel Paleń), Mateusz Król, Filip Kosakowski, Patryk Rygiel

Komentarze