Po raz drugi

Dodano: 27/08/2018    Komentarzy:

Po raz drugi

W drugiej kolejce podobnie jak i w pierwszej bardzo szybko utracona bramka wprowadza kompletny chaos w szeregach Arkonii. Gospodarze idąc za ciosem wyprowadzili szybka kontrę i w 16 minucie jest dwa do zera.

Pierwsza bramka to niefrasobliwe zachowanie obrońcy, który postanowił odebrać piłkę w polu karnym wślizgiem co zakończyło się podyktowaniem rzutu karnego. Chwile później nasz bramkarz wyciągnął piłkę z siatki po raz drugi. Gospodarze przeprowadzili kontratak prawą strona boiska i idealne dogranie do nadbiegającego pomocnika zakończyło się utratą drugiego gola. Po przerwie Arkończycy przystąpili do gry właściwej ruszając z większym z animuszem do konstruowania akcji. Na samym początku drugiej odsłony Rygiel wypuścił Kosakowskiego, a ten wykończył idealnie. Bramka kontaktowa jeszcze bardziej napędziła gości którzy starali się doprowadzić do remisu. Swoje szanse mieli Orman, Małek, Kaczmarek jednak bramka nie padła na domiar złego niegroźną sytuacje wykorzystali gospodarze, którym przy dośrodkowani pomógł nasz defensor pakując piłkę do własnej bramki. Arkonia natychmiastowo odpowiedziała bramką jednak tylko w sobie znanych okolicznościach sędzia bramki nie uznał. Arkonia mimo wszystko dążyła to zniwelowania strat i to się udało. Faulowany w polu karnym Kaczmarek i sędzia dyktuje jedenastkę, którą na bramkę zamienia Orman. Wydawać się mogło że Arkonia jest na dobrej drodze by odrabiać straty to fatalny błąd bramkarza umożliwia gospodarzom strzelenie kolejnej bramki, która właściwie na tym etapie gry przesądziła o losach spotkania.

Ehrle Dobra Szczecińska - Arkonia Szczecin 5:2

Maciej Stelmach - Andrzej Kryścio (30' Kacper Tawrel), Michał Bąbel, Kacper Orman60', Mariusz Modliński ( 25' Patryk Rygiel) Michał Szumiato , Adrian Gościlo, Filip Kosakowski50', Kacper Kleszczyński ( 65' Krystian Sosna), Amadeusz Kaczmarek, Patryk Małek ( 75' Artur Paszkiewicz)

Komentarze