Poznajmy Fotball Lab

Dodano: 25/08/2017    Komentarzy:

Poznajmy Fotball Lab

Już od września Football Lab System w Arkonii. Fotball Lab oferuje kompleksową pracę nad podstawowymi fundamentami gry. Kompleksowa praca nad powyższymi fundamentami pozwala na stabilny i harmonijny rozwój zawodnika.

Football Lab to kompleksowy system szkolenia, którego głównym celem jest stworzenie zawodnikowi optymalnych warunków do rozwoju oraz wyposażenie go w niezbędne fundamenty gry, takie jak technika, taktyka, motoryka i przygotowanie mentalne na perfekcyjnym poziomie. Football Lab to organizacja, w której najważniejsza jest jakość szkolenia. Nasza kadra to zespół wykwalifikowanych trenerów z międzynarodowym doświadczeniem. Stale inwestując w rozwój naszych szkoleniowców inwestujemy w harmonijny i mądry rozwój naszych zawodników. Football Lab to trening, w którym praktyka prowadzi do perfekcji. Urozmaicone i ciekawe zajęcia odbywają się w małych grupach i są jak najbardziej zbliżone do warunków meczowych. Football Lab to system opracowany przez zespół specjalistów z zakresu treningu piłkarskiego, motorycznego, mentalnego, fizjologii, pedagogiki i dietetyki. Football Lab to duży wybór programów i produktów szkoleniowych. W ramach Laboratorium Futbolu pracujemy zarówno z dziećmi na zajęciach FIRST TOUCH jak i z zawodnikami na co dzień występującymi w polskiej Ekstraklasie. Football Lab to organizacja edukacyjna, która ma na celu kompleksowy rozwój trenerów oparty o najnowsze i najbardziej efektywne programy szkoleniowe. Football Lab to filozofia postrzegania piłki nożnej zgodnie z wartościami fair play, w którym harmonijny rozwój sportowy jest ściśle powiązany z rozwojem osobowości młodych zawodników. Football Lab to system, który rozwija się każdego dnia, tak jak każdego dnia zmienia się oblicze futbolu.
 
STRUKTURA ORGANIZACJI

FOOTBALL LAB to kompleksowy system szkolenia piłkarskiego opierający się na czterech kluczowych elementach:
-technika piłkarska
-rozumienie gry
-trening motoryczny
-trening mentalny
System stworzony został przez interdyscyplinarny zespół ekspertów i jest na bieżąco rozwijany przez trzy ściśle ze sobą współpracujące organizacje, specjalizujące się w poszczególnych dziedzinach treningu
piłkarskiego:
SKILLS BOX – technika piłkarska w połączeniu z rozumieniem gry
MENTALFOOTBALL – trening mentalny w piłce nożnej
BODY4FOOTBALL – kompleksowy rozwój motoryczny piłkarza

Każda z organizacji skupiając się na specyfice piłki nożnej oraz mająca na uwadze kompleksowy rozwój piłkarza stworzyła wycinek systemu w danej dziedzinie. Eksperci FOOTBALL LAB, SKILLS BOX, MENTALFOOTBALL oraz BODY4FOOTBALL na bieżąco współpracują rozwijając FUNDAMENTY ROZWOJU ZAWODNIKA zgodnie z kierunkiem rozwoju piłki nożnej oraz wymaganiom jakie dyscyplina będzie stawiała piłkarzom w przyszłości.

FUNDAMENTY ROZWOJU ZAWODNIKA

Zawodników na najwyższym poziomie, poza talentem i wrodzonym geniuszem, charakteryzuje bardzo wysoki poziom fundamentów gry. Zawodnicy ci wyposażeni są w niezwykłe umiejętności techniczne, które potrafią wykorzystać pod presją przeciwnika, są bardzo dobrze przygotowani pod kątem motorycznym, są silni psychicznie (bardzo pewni siebie, cechuje ich wysoka koncentracja i opanowanie), i to co również jest bardzo ważne, posiadają wysoką inteligencję piłkarską, szybko adaptują się do zmieniających się warunków gry, niezależnie od przyjętego modelu gry, są kreatywni i szybko podejmują właściwe decyzje.

Komentarze