Radosne rezerwy

Dodano: 28/08/2017    Komentarzy:

Radosne rezerwy

Na wzór pierwszego zespołu rezerwiści naszego klubu postanowili, także podzielić się punktami tyle że w Goleniowie z drużyną Hanzy.

Mecz rozegrany w Goleniowie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przyniósł sporo frajdy zarówno kibicom jak i samym zawodnikom - zwłaszcza naszym. Drużyna rezerw pokazała, że grać w piłkę potrafi strzelając celnie, aż trzykrotnie do siatki przeciwnika. Wprawdzie to gospodarze wyszli pierwsi na prowadzenie to jednak goście po utracie bramki z większym zapałem przystąpili do ataków na bramkę przeciwnika. Jako pierwszy gola wyrównującego zdobył Michał Zawadzki, który kapitalnym strzałem umieścił piłkę w okienku bramki przeciwnika. Drugi na listę wpisał się Krzysztof Kujawa, który wyprowadził Arkończyków na pierwsze w tym meczu prowadzenie. Niestety chwilę potem gospodarze doprowadzają do remisu. Trzecią bramkę wydawało się, że zwycięską strzelił w tym meczu bardzo aktywny Mariusz Siara, jednak w końcówce meczu zabrakło trochę sił i koncentracji co pozwoliło gospodarzom wyrównać po raz drugi, niestety było to tuż przed gwizdkiem końcowym.

Hanza Goleniów - Arkonia Szczecin II 3:3 (1:1)

Tomasz Judkowiak - Michał Grochulski, Robert Gliwa, Maciej Grabowicz (75' Piotr Lewandowsk), Damian Wrona (45' Przemysław Gracz), Łukasz Niezabitowski (60' Andrzej Kryścio), Krzysztof Kujawa (75' Maciej Majewski), Mariusz Siara, Michał Zawadzki, Robert Jurszo, Piotr Usowicz.

Komentarze