Realia boiskowe

Dodano: 28/08/2018    Komentarzy:

Realia boiskowe

W niedziele 26 sierpnia juniorzy młodsi wybrali się na mecz trzeciej kolejki z Vineta Wolin, która jak narazie nie posmakowała goryczy porażki wygrywając pierwsze dwie kolejki.

Po dobrym meczu z Błękitnymi Stargard, podopieczni trenera Truskowskiego liczyli na kolejny dobry występ i 3 punkty. Niestety realia boiskowe okazały się brutalne. Dobrze dysponowany zespół gospodarzy już po 15 min prowadzili jeden do zera po bramce z rzutu wolnego. Do przerwy wynik się nie zmienił. Arkonia tego dnia grała żle, dużo było nie wymuszonych błędówi  problemów z dokladnym podaniem. Co gorsze w zespole z lasku arkońskiego nie było widać chęci walki.

Druga połowa zaczyna się od poważnego błędu w wykonaniu naszych obrońców i napastnik Vinety lobuje bezradnego bramkarza. W 60 minucie arkończycy tracą trzecią i ostatnią bramkę po kolejnych błędach indywidualnych. W końcówce spotkania zespół trochę się przebudził, ale zabrakło skuteczności by zmniejszyć rozmiary porażki.

Wineta Wolin - Arkonia Szczecin 3:0

Sobierajski, Stańczyk, Ślusarz, Trociuk, Gulczyński, Drabik, Bogdanowicz, Marcinowski, Chyliński, Woroniak, Struniawski.
Zagrali równierz: Południak, Lejk, Lachowicz, Kuśta, Piekutowski.

Komentarze