Rewanż udany

Dodano: 05/08/2018    Komentarzy:

Rewanż udany

Remisem dwa do dwóch zakończył się mecz rewanżowy z drużyną Mistrza Świata Thomasa Häßlera. Bramkarz United Berlin już w czterdziestej sekundzie wyciągnął piłkę z bramki.

Szybka akcja prawą stroną zaskoczyła gości, którzy nie zdołali upilnować Patryka Małka. Napastnik nasz z zimną krwią wykończył podanie od Amadeusza Kaczmarka. Pierwsza połowa mogła się podobać dobrze zorganizowana drużyna z Lasku Arkońskiego nie pozwalała na wiele przyjezdnym. Do tego szybkie ataki zarówno lewą jak i prawą stroną siały zamęt w szeregach Berlińczyków. Doborowe sytuacje zmarnowali Małek i Kosakowski jednak ten drugi był faulowany i sędzia wskazał na rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Kacper Orman.

W drugiej odsłonie goście ostro wzięli się do odrabiania strat podkręcając tempo spotkania. Tym samym co raz częściej dochodzili do sytuacji strzeleckich. W ostatecznym rozrachunku United zdołał wyrównać i mecz zakończył się remisem. Zaprzyjaźnione drużyny po spotkaniu udały się na wspólnego grilla. Po meczu zadowoleni obaj trenerzy uznali że był to bardzo pożyteczny dwumecz i już umówili się na wersje zimową.

Komentarze