Setka Wojtasika

Dodano: 18/05/2017    Komentarzy:

Setka Wojtasika

Mecz ligowy zespołu Rezerw z wiceliderem Aquila Szczecin od pierwszej minuty bardzo wyrównany. Oba zespoły szanując piłkę długo konstruowały swoje akcje nie forsując tempa. 

Arkonia bliska bramki w 19 minucie kiedy to akcja Kryścio kończy się lekkim strzałem Klichowskiego. Aquila bardzo groźna szczególnie po stałych fragmentach gry jednak tu dobre interwencje Zielińskiego utrzymywały remisowy rezultat. Po przerwie rywal walczący o awans podkręcił tempo i zagrał zdecydowanie lepiej. Arkonia długo odpierała ataki gości, skutecznie do 74 minucie. Wtedy to błąd Wojtasika, który stracił piłkę na 30 metrze. Po tej stracie dośrodkowanie w wykonaniu przyjezdnych kończy się golem z bliskiej odległości. W kolejnych minutach Aquila powinna podwyższyć wynik jednak marnowała swoje okazje. Piłka meczowa była w 95 minucie wygrana przebitka przez Klichowskiego kończy się setką Wojtasika. Strzał niestety mija bramkę tuż obok słupka i sędzia kończy to dobre spotkanie.

Pomimo porażki młoda drużyna rezerw zagrała dobre zawody wysoko stawiając poprzeczkę faworytom. W meczu seniorskim debiut zaliczył kolejny junior LWJM Żak grając poprawnie na prawej obronie przez całą druga odsłonę spotkania.

Arkonia Szczecin - Aquila Szczecin 0:1 (0:0)

Zieliński - Szymczak, Wilanowski, Letmański (46' Żak), Kryścio (46' Wiraszka), Bachmatiuk, Oskroba D, Niezabitowski (75' Cisek), Gracz (75' Stankiewicz), Wojtasik, Klichowski.

 

Komentarze