Słabo dysponowani

Dodano: 05/05/2017    Komentarzy:

Słabo dysponowani

Po serii dobrych występów rezerwy poniosły zasłużoną porażkę w sobotniej potyczce z Hanzą Goleniów. Od pierwszej minuty na boisku przy Arkońskiej to goście przejęli inicjatywę czego efektem była bramka już w 6 minucie.

Błąd przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego i Hanza obejmuje prowadzenie. Kilka minut wyrównanej gry i kolejny cios gości. Strzał pomocnika z 20 metra trafia pod poprzeczkę bramki Zielińskiego. Arkonia przebudziła się na chwilę pod koniec pierwszej połowy, dwójkowa akcja Paszkiewicza z Klichowskim i gol tego drugiego po wykorzystaniu sytuacji sama na sam. Druga część mogła dać nadzieję na korzystny wynik ale tylko do 60 minuty. Super okazja na wyrównanie w tym fragmencie gry miał Wilanowski, który niestety przegrywa pojedynek z bramkarzem gości strzelając z bliska nad poprzeczką. Sytuacja szybko się zemściła, kontra rywala i faul debiutującego w rezerwach po przerwie w bramce Wylegały kończy się rzutem karnym. Goście strzał z jedenastego metra zamieniaja na bramkę. Od tego momentu gra naszej drużyny siada a Hanza w 74 minucie po kolejnym dobrze wykonanym rzucie wolnym strzela z bliskiej odległości ustalając wynik meczu.

Podsumowując zasłużone zwycięstwo gości, którzy na tle słabo dysponowanych Arkończyków pokazali dojrzałą grę. W naszej drużynie na wyróżnienie zasłużył strzelec bramki Klichowski oraz solidny w grze na prawym skrzydle Wojtasik, pozostali zagrali poniżej swoich możliwości. W spotkaniu oprócz wspomnianego bramkarza Wylegały zadebiutował w piłce seniorskiej w drugiej połowie inny zawodnik juniorów wychowanek klubu Sobolewski.   

Arkonia II Szczecin – Hanza Goleniów 1:4 (1:2)

Zieliński (  46’ Wylegała) – Wojtasik, Szymczak (  46’ Kujawa), Wilanowski, Letmański (  46’ Cisek), Stankiewicz (  46’ Sobolewski), Paszkiewicz ( 67’ Głodkowski), Niezabitowski, Gracz, Kryścio, Klichowski  39'

Komentarze