Sparing nr 4

Dodano: 19/02/2018    Komentarzy:

Sparing nr 4

Czwarty mecz kontrolny pierwszego zespołu zakończył się zwycięstwem naszych piłkarzy dwa do zera. Przeciwnikiem był zaprzyjaźniony zespół z Niemiec VFB Gramzow.

Mecz był prowadzony w dobrym tempie. Wprawdzie pierwsza odsłona nie należała do najciekawszych, gdyż gra toczyła się głównie w środkowej części boiska. W dodatku sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. To jednak druga część mogła zadowolić kibiców drużyny z lasku arkońskiego. Zwłaszcza, że drużyna Roberta Jurszo swoje rozgrywki dopiero zainauguruje za trzy tygodnie, a sobotni rywal odbył generalny sprawdzian. W Niemczech liga startuje już w najbliszą sobotę. Natomiast Arkonia za tydzień zagra piąty mecz kontrolny z druzyną z Tnowa w Policach o godzinie 16:00.

Damian Wiśniewski (45' Grzegorz Klichowski), - Mateusz Stasiak, Szymon Kochański, Artur Paszkiewicz (45' Przemysław Gracz), Mateusz Król 80', Tomasz Łaszkiewicz (65' Marcel Paleń), Marcel Paleń (45' Adam Walles), Kacper Kleszczyński (70' Andrzej Kryścio), Michał Bachmatiuk (60' Mariusz Modliński), Dawid Langner, Filip Kosakowski 60'

Komentarze